Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?
Diffusil Repellent kids repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 100ml

Diffusil Repellent kids repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 100ml

Výrobek Diffusil Repellent kids repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 100ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty. .

Aktuální slevu na Diffusil Repellent kids repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat 100ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Informace o výrobku

Repellent kids - repelentní sprej na odpuzování komárů a klíšťat.

Balení: 100 mlEAN: 8590005006821Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

Dětská pokožkaOdpuzuje komáry a klíšťataPro citlivou pokožkuAloe VeraPanthenol

 

Obsahuje výtažky z (1) Aloe Vera (přirozený chladivý a hydratační efekt) a (2) D-Panthenol (má hojivé účinky a zvláčňuje pokožku).

Příprava a použití

Míra použití: Produkt je dostatečně účinný po dobu 2 hodin proti komárům při rovnoměrné aplikaci přímo na pokožku nebo oblečení. Produkt je dostatečně účinný po dobu 3 hodin proti klíšťatům při rovnoměrné aplikaci přímo na pokožku nebo oblečení. Návod popužití: Před použitím důkladně protřepejte. Přípravek aplikujte pravidelnými nástřiky ze vzdálenosti 30 cm tak, aby rovnoměrně pokryl pokožku nebo oblečení, nebo se aplikuje nanesením do dlaně a následně jeho rozetřením. Při nástřiku na oděv a obuv přípravek neroztírejte. Při použití proti klíšťatům je nutné preventivně ošetřit celý povrch pokožky, oděvu a obuvi. Po návratu domů pokožku umyjte vodou a mýdlem, oděvy vyperte. Nepoškozuje vlnu, bavlnu a nylon. Zda nedochází k poškození jiných syntetických tkanin nebo plastů, je nutné vyzkoušet. Přípustná aplikace přípravku: Repelentní sprej je určený k aplikaci přímo na kůži nebo oblečení za účelem ochrany lidského zdraví. Přípravek nesmí být používán u dětí mladších 2 let. S ohledem na zajištění dostatečné ochrany zdraví dětí od 2 do 12 let je možné přípravek aplikovat maximálně 2x denně. U dětí starších 12 let a dospělých je možné přípravek aplikovat maximálně 4x denně.

 

 

Bezpečnostní varování

NEBEZPEČÍ. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Způsobuje vážné podráždění očí. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nevdechujte aerosoly. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Odstraňte obsah/obal jako nebezpečný odpad. Upozornění: Zamezte styku přípravku s očima a ústy. Přípravek nesmí být používán u dětí mladších 2 let. U dětí neaplikujte přípravek přímo na ruce. Při používání přípravku nejezte, nepijte a nekuřte. Nesmí být používán dětmi bez dozoru dospělých a jinak než dle návodu. První pomoc: PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. Účinná látka: N,N-diethyl-m-toluamid (DEET) 70 g/kg. Typ složení: repelent na bázi alkoholu s účinnou látkou DEET. Typ uživatele: neprofesionální použití. Přípravek není určen pro průmyslové použití a profesionální uživatele.

 

Vyrobeno v EU. Balení: Aerosol.

 

Skladování: Minimální doba trvanlivosti: 2 roky od data výroby na obalu. Skladujte v originálním obalu na suchém místě při teplotě do 30 °C, odděleně od potravin, nápojů a krmiv.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.