Dům barev

Hodnocení

Aktuální letáky - Dům barev
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Dům barev? Nastavte si upozorněníDŮM BAREV je největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 109 prodejními místy po celé České republice.

Prodejny sítě DŮM BAREV nabízejí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání.

Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete kolorovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 23 000 odstínů.

Samozřejmostí je profesionalita personálu prodejen DŮM BAREV, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Více na www.dumbarev.cz

Dům barev - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Dům barev. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Dům barev.