Nový leták KAUFLAND se slevami až -57% Nový leták Penny Market

Hodnocení

Aktuální letáky - Dům barev

Hodnocení Dům barev  

Reklama

DŮM BAREV je největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 109 prodejními místy po celé České republice.

Prodejny DŮM BAREV nabízejí komplexní sortiment barev, laků, ředidel, příslušenství a dalších produktů, které jsou potřeba při malování a natírání.

Ve všech prodejnách DŮM BAREV najdete kolorovací automat, díky kterému jsme Vám schopni namíchat jakýkoli z více než 23 000 odstínů.

Samozřejmostí je profesionalita personálu prodejen DŮM BAREV, který je vždy připraven poradit s výběrem správné barvy na Vaši konkrétní aplikaci.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Proč vybrat nás?

·         Víme, jak malovat

·         Jsme největší řetězec malířských potřeb v ČR

·         Jsme vždy připraveníi Vám odborně poradit

·         Máme nepřeberné množství odstínů

·         Máme výrobky splňující všechny Vaše požadavky

V sortimentu prodejen Dům barev naleznete různé druhy malířských barev, a to jak fasádních, tak i vnitřních, stejně tak nabízí široké spektrum malířského příslušenství. Potřebujete natřít dřevo? Dům barev má barvy na dřevo vrchní i základní, laky, lazury silnovrstvé, lazury tenkovrstvé, napouštědla i mořidla. Stejně tak nabízí i barvy na kov, různé druhy olejů, omítek a samozřejmě stěrky. V sortimentu naleznete produkty pro úpravy a opravy povrchů, sanační a napouštěcí prostředky na stěny, štětce, válečky, vosky i technické kapaliny a chemické přípravky. Najdete zde zkrátka vše! Prodávanými značkami jsou Johnstones, PROGold, PrimalexBalakryl, Praktik, Blue Line, Bondex a Sigma

Více na www.dumbarev.cz

Prohlédněte si také slovenské letáky Dům barev


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.