Dr. Beckmann Hygienický čistič pračky 250g

Dr. Beckmann Hygienický čistič pračky 250g

Výrobek Dr. Beckmann Hygienický čistič pračky 250g momentálně není v akci. .

Aktuální slevu na Dr. Beckmann Hygienický čistič pračky 250g zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-38%Čistič vstřikování STP

200 ml, benzín nebo diesel Aditivum STP 200 ml benzín 89,90... více informací

Globus
99,90
99,90 Cena

Informace o výrobku

Práškový čistič

Balení: 250 gEAN: 4008455433110Kategorie:

Popis výrobku

 

Odstraňuje špínu a zápachHygiena & SvěžestČistí pračku zevnitřPro hygienickou čistotuS osvěžující vůní

 

Práškový čistič Hygiena a svěžest pro pračku Pouhým okem je nevidíte, ale po každém praní mohou zůstat v pračce nečistoty a zbytky pracího prášku. V průběhu času se mohou objevit nepříjemné zápachy, zvlášť když pereme při nízkých teplotách. Vlhkost v bubnu pračky podporuje růst mikroorganismů. Dr. Beckmann Čistič pračky hygienicky čistí do hloubky interiér pračky jako je: buben, topná spirála, hadice a další obtížně přístupné komponenty. Práškový přípravek čistí do hloubky a odstraňuje pachy. Jen se správně vyčištěnou pračkou můžete získat perfektní čistotu a svěžest praného prádla.

Garance značky Dr. Beckmann: U všech našich výrobků garantujeme nejvyšší úroveň účinnosti a kvality. Respektujeme životní prostředí a zodpovědně vybíráme naše suroviny. Zavazujeme se, že všechny aktivní mycí látky jsou biologicky rozložitelné. Všechny výrobky řady Dr. Beckmann jsou certifikovány v souladu s Iniciativou Charty ES pro udržitelné čištění. Znáte? Dr. Beckmann Hygienický čistič myčky Odstraňuje nepříjemné zápachy a zbytky. Zajistí hloubkovou hygienickou čistotu.

Příprava a použití

Návod na použití 1. Vysypte obsah balení (250 g) přímo do bubnu pračky. 2. Zapněte hlavní prací program (min. 60 °C) bez předpírky, bez pracího prášku i prádla v pračce. 3. Po vyčištění pračky lze prát jako obvykle. Doporučení: Používejte pravidelně (každé 2-3 měsíce, podle frekvence praní) pro ochranu a pěči o pračku.

 

 

Bezpečnostní varování

Hygienický čistič pračky VAROVÁNÍ! obsahuje sodnou sůl kyseliny křemičité. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit podráždění dýchacích cest. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zamezte vdechování prachu. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: vyhledejte lékařskou pomoc. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO tel: 224 919 293 nebo 224 915 402.

 

Balení: Krabice.

Složení výrobku

 • 15-30 % bělicí činidla na bázi kyslíku
 • <5 % zeolity
 • Parfémy (hexyl cinnemal, limonen, butylphenyl methylpropional)

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

  Reklama

  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.