Frosch Čistič na koupelny a sprchy s citrónem 500ml

Frosch Čistič na koupelny a sprchy s citrónem 500ml

Výrobek Frosch Čistič na koupelny a sprchy s citrónem 500ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo péče o tělo. .

Aktuální slevu na Frosch Čistič na koupelny a sprchy s citrónem 500ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Čistič na koupelny a sprchy s citrónem

Balení: 500 mlEAN: 4009175929129Kategorie: Drogerie a parfumerie / péče o tělo

Popis výrobku

 

Účinně odstraňuje vodní kámen ve sprchách a koupelnáchSložení s kyselinou citrónovou optimálně odstraňuje vodní kámen, skvrny od vody a mýdla a zbytky nečistotEliminuje nepříjemné pachy a zanechává svěží ovocnou vůni

 

Příprava a použití

Použití: Otáčejte tryskou, až se nahoře objeví nápis ON. Nastříkejte, nechte krátce působit a navlhčeným hadříkem vytřete dočista, případně vyleštěte suchým hadříkem.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Uchovávejte mimo dosahu dětí. Nemíchejte s jinými výrobky. Nevdechujte rozprašovaný aerosol. Není vhodný na povrchy citlivé na kyseliny jako např. mramor, malované dlaždice, armatury se stříbřením nebo zlacením nebo smaltované vany. Účinek vždy vyzkoušejte na malé části citlivého povrchu, která není vidět. Pokud máte citlivou pokožku, doporučujeme používat gumové rukavice. Čištěné armatury důkladně opláchněte vodou a vysušte je. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.

 

Balení: Pumpa.

Složení výrobku

  • <5% aniontové povrchově aktivní látky, parfémy
  • Další složky: kyselina citrónová, v malém množství potravinářská barviva

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.