WC Net Biologický aktivátor septiků 16 kapslí 288g

WC Net Biologický aktivátor septiků 16 kapslí 288g

Výrobek WC Net Biologický aktivátor septiků 16 kapslí 288g momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky WC Net , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady. .

Aktuální slevu na WC Net Biologický aktivátor septiků 16 kapslí 288g zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Biologický aktivátor septiků

Značka: WC NetVýrobce: Bolton AlimentariBalení: 288 gEAN: 8004050003501Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

Jednoduché a ekonomické řešení v boji proti zápachu a usazeninám. WC NET Aktivátor septiků díky svému novému koncentrovanému složení zvyšuje účinnost enzymů, které ještě lépe rozpouští tuhé složky odpadu, čímž zabraňuje tvorbě usazenin. Při použití jednou týdně odstraňuje zápach a snižuje náklady spojené s vyvážením septiku.

Příprava a použití

Návod k použití: Otevřete krabičku odtržením pásky na straně víčka. Nerozbalenou kapsli vhoďte do WC a ihned spláchněte. Doporučené dávkování: 1-4 osoby 1 kapsle týdně nebo 4 měsíčně 5-8 osob 2 kapsle týdně nebo 8 měsíčně 9-12 osob 3 kapsle týdně nebo 12 měsíčně Na nefunkční, nový či právě vyprázdněný septik zdvojnásobte dávku během prvního měsíce používání.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění Rozpustné kapsle: -nedotýkejte se kapsle mokrou rukou -obal po použití uzavřete Po použití si umyjte ruce. Nesměšujte s dalšími chemickými produkty (např. bělidlo, soda, produkty na odstranění vodního kamene, dezinfekční přípravky atd.) S2: Uchovávejte mimo dosah dětí. S25: Zamezte styku s očima. S46: Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

 

1 kapsle týdně. 16 jednorázových kapslí rozpustných ve vodě = 4 měsíční kůra. Ohleduplný k Vám i životnímu prostředí. -16% umělé hmoty oproti původnímu balení. 100% přírodní složení. A.I.S.E. www.sustainable-cleaning.com. Země původu Itálie. Balení: Plastový obal.

 

Skladování: Uchovávejte na chladném a suchém místě, chraňte před přímým slunečním zářením.

Složení výrobku

 • Síran železnatý a síran manganatý

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.