Kupte si PIVO až s -41% slevou.
WC Net Professional Gel na ucpané odpady 1000ml

WC Net Professional Gel na ucpané odpady 1000ml

Aktuální slevu na WC Net Professional Gel na ucpané odpady 1000ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky WC Net , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady.

Akční cena: 59,90-33%

Platí do: Neděle 24.1.2021

Platí v prodejnách Lidl Leták

Leták Lidl
Platí od: Čtvrtek 21.1.2021

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: WC NetVýrobce: Bolton AlimentariBalení: 1000 mlEAN: 8004050036486Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

 

Obsahuje látky chránící potrubíOdstraní veškeré usazeniny*Bezpečný pro všechny typy potrubíUltra rychlý*Odstraňuje základní druhy zbytků, které způsobují ucpání

 

Hustý gel: Husté gelové složení proniká i přes neodtékající vodu, rozpouští veškeré zbytky, které jsou příčinou ucpání odpadu, a tak uvolňuje potrubí. Látky chránící potrubí: Pomáhají chránit potrubí a předcházet škodám způsobeným vápenatými usazeninami.

Příprava a použití

Návod na použití: - Nalijte polovinu obsahu balení aniž byste odstranili neodtékající vodu - Nepřidávejte horkou vodu ani jiné přípravky a nepoužívejte zvon - Nechte působit alespoň 15 minut. Při silném znečištění nechte působit přes noc. - Gel pronikne do potrubí a odstraní i nejsilnější znečištění - Propláchněte teplou vodou Při použití jednou týdně pomáhá předcházet ucpání odpadu.

 

 

Bezpečnostní varování

Pozor! Nepoužívejte společně s jinými přípravky. Může uvolňovat nebezpečné plyny (chlór). Způsobuje poleptání. Uchovávejte uzamčené a mimo dosah děti. Používejte vhodný ochranný oděv, ochranné rukavice a ochranné brýle nebo obličejový štít. Zacházejte s obalem opatrně a opatrně jej otevírejte. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Po styku s kůží okamžitě odložte veškeré kontaminované oblečení a kůži okamžitě omyjte velkým množstvím vody. V případě nehody, nebo necítíte-li se dobře, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc (je-li možno, ukažte toto označení). Žíravý.

 

Odstraňuje základní druhy zbytků, které způsobují ucpání. Kuchyňský dřez: ovoce, zelenina, kávové usazenin, popel, prach, smetana, olej, tuk, čistíccí prostředky, zemina ... Sprcha a umyvadlo: vlasy, tělesný tuk, krémy, tůhé deodoranaty, pěnová tužidla, pasty na zuby, gely na holení ... Gel na ucpané odpady 1000ml Země původu Itálie. Balení: Plastová láhev.

Složení výrobku

 • Hydroxid sodný
 • Chlornan sodný
 • Lauryldimethylminoxid
 • <5% bělící činidla na bázi chlóru
 • Amfoterní povrchově aktivní látky
 • Mýdlo
 • Polykarboxyláty

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.