Kupte si PIVO až s -41% slevou.
WD-40 Univerzální mazivo 200ml

WD-40 Univerzální mazivo 200ml

Výrobek WD-40 Univerzální mazivo 200ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo péče o tělo. .

Aktuální slevu na WD-40 Univerzální mazivo 200ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Víceúčelový produkt. Univerzální mazivo

Balení: 200 mlEAN: 5032227420021Kategorie: Drogerie a parfumerie / péče o tělo

Popis výrobku

 

- Zastavuje vrzání- Čistí a chrání- Vytěsňuje vlhkost- Uvolňuje zrezivělé části- Povoluje zaseknuté mechanismy

 

Na tisíce použití v zaměstnání, v domácnosti, při sportu i na zahradě. WD-40 důkladně proniká a maže části, které pomáhají zrychlit a zefektivnit denní práci. Zastavuje vrzání, vytěsňuje vlhkost z kovových povrchů, rozpouští a odstraňuje stará maziva, lepidla a jiné nánosy (např. asfalt). Vytváří ochranný film proti korozi. Proniká a uvolňuje zrezivělé a zaseknuté mechanismy nebo spojovací části. Povoluje a maže pohyblivé části.

Příprava a použití

Návod k použití: Aplikujte prostředek na danou plochu a počkejte, až pronikne. Pro nejlepší výsledek nestírejte.

 

 

Bezpečnostní varování

R66 Opakovaná expozice může způsobit vysušení nebo popraskání kůže. R67 Vdechování par může způsobit ospalost a závratě. UPOZORNĚNÍ: DODRŽUJTE BEZPEČNOSTNÍ POKYNY. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. S2 UCHOVÁVEJTE MIMO DOSAH DĚTÍ. S16 Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. S23 Nevdechujte páry/aerosoly. S24 Zamezte styku s kůží. S51 Používejte pouze v dobře větraných prostorách. S46 Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. S35 Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Bez dostatečného větrání možné nebezpečí vzniku výbušných směsí. Extrémně hořlavý.

 

Balení: Aerosol.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.