Letáky COOP družstvo HB

Omlouváme se, ale pro COOP družstvo HB nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:Nastavte si upozornění na nový leták COOP družstvo HB


Historie COOP družstva HB sahá až do roku 1904, kdy bylo v Německém (Havlíčkově) Brodě založeno „Nákupní družstvo v Německém Brodě“. V následujícím roce došlo k otevření prodejny v Horní ulici a zahájení tak vlastní činnosti. Postupem času byly otevírány další prodejny a družstvo rostlo. Po roce 1948 se změnilo státní pojetí družstevnictví, které se nyní mělo soustředit na sítě středních a malých obchodních jednotek. V roce 1950 „Rozvoj“, nákupní a výrobní družstvo v Havlíčkově Brodě čítalo 444 provozoven, z toho 413 prodejen a 31 pohostinství, dále 73 výroben, 3 sklady potravin a 2 sklady zeleniny. Tento obrovský nárůst si žádal přeorganizaci a velká oblastní družstva se přetransformovala v menší a okresní.


Další velké změny proběhly v šedesátých letech, kdy proběhly územní reorganizace a slučovaly se správní okresy. Sedmdesátá a osmdesátá léta proběhla ve znamení investiční výstavby, budování a rekonstrukcí. Družstvo nelenilo a i v průběhu dalších let se vyvíjelo, měnilo a přejmenovávalo. K dalšímu ze zásadních zlomů došlo v roce 2011, kdy byla uskutečněna fúze s Jednotou Kroměříž a zrodilo se nám již známé  COOP družstvo HB.


COOP družstvo HB je členem Svazu českých a moravských spotřebních družstev a členem nákupní aliance COOP Centrum Praha. V současnosti se jedná o významnou maloobchodní firmu na území Českomoravské vrchoviny a střední Moravy s ryze českým kapitálem zaměřující se především na prodej potravin a zboží běžné denní potřeby.


COOP družstvo HB provozuje celkem tři distribuční centra určená pro maloobchodní provozovny COOP družstvo HB, provozovny systému COOP a další obchodní partnery:


•    hlavní distribuční centrum Chotěboř
•    distribuční centrum Kroměříž
•    distribuční centrum moravské Budějovice


COOP družstvo HB chce mít jistotu, že se k jeho zákazníkům dostane opravdu jen to nejlepší. Z toho důvodu vznikla unikátní řada COOP Dobré Jistoty, jejíž výrobky splňují předem stanovaná přísná kritéria. Produkty COOP Dobré Jistoty jsou označeny oranžovým pruhem na okraji obalu nebo etikety a musí být:


•    bezpečné
•    poctivé
•    české
•    ekologické
•    ověřené
•    společensky odpovědné


COOP družstvo HB myslí i na zábavu a je dokonalým partnerem při pořádání večírků a oslav. Nabízí možnost zapůjčení píp a dovezení všeho potřebného na nezapomenutelné grilování až k vám. Kromě toho COOP družstvo HB umožňuje v jeho prodejnách hradit složenky, faktury, podat příkaz k úhradě, vkládat na účet či zkusit štěstí ve hrách Sazka.


COOP družstvo HB vydává i akční letáky, na jejichž stránkách naleznete akční zboží a speciální tematické nabídky.

 

 

Prohlédněte si také slovenské letáky COOP