Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - ENAPO

Hodnocení ENAPO  

Reklama

ENAPO znamená Ekonomické kupy POtravin od dodavatelů pro spotřebitele a obchodníky. Jedná se o smluvní společenství sítě nezávislých obchodníků, podnikajících v oboru maloobchodního a velkoobchodního prodeje potravin a smíšeného zboží na Moravě a v Čechách ve svazu obchodní franchise. Základem součinnosti členů sítě je efektivní provázanost obchodní spolupráce se třemi vlastními plnosortimentními členskými velkoobchody a skupinou významných smluvních dodavatelů tzv. denního zboží s celostátní, případně regionální působností. V rámci podpory prodeje probíhá pravidelné pořádání letákových akcí pro spotřebitele, nabídka trvale nebo dlouhodobě výhodných cen v řade komodit s mediální propagací. Profilování obchodního místa ENAPO vůči zákazníkum a dodavatelům je realizováno označením prodejny registrovaným logotypem ENAPO, jednotnými zvýrazňovacími cenovkami akčního zboží, cenovými plakáty, firemními PE-taškami, pracovními plášti a navštívenkami pro členy síte.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.