Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Euronics

Omlouváme se, ale pro Euronics nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:

Na AkcniCeny.cz najdete Euronics aktuální leták na tento týden vždy první den platnosti letáku. Euronics vydává akční leták minimálně jednou měsíčně s týdenní platností. Na AkcniCeny.cz zveřejňujeme také speciální letáky na zboží z e-shopu Euronics.

Akční leták Euronics v sobě skrývá akce na elektroniku všeho druhu: televize, mobily, počítače, domácí elektroniku nebo na doplňky.

Nenechte si ujít nové letáky a zaregistrujte se k jejich odběru. Obdržíte tak vždy e-mail s aktuálním letákem Euronics.

EURONICS ČR

eShop: www.euronics.cz

 

Společnost EURONICS ČR, a. s. je největší sítí elektroprodejen na území České republiky. Vznikla v roce 1999 a napříč celou krajinou postupně vytvořila síť více než 160 kamenných prodejen. Disponuje třemi vlastními sklady, komfortní dopravou i internetovým obchodem s širokou nabídkou sortimentu.

 

Nakoupit u nás můžete spotřební elektroniku všeho druhu. Od výrobků malé a velké bílé techniky, určené do domácnosti, přes notebooky, tablety, mobilní telefony a další vybavení do kanceláří až po navigace, fotoaparáty a ostatní produkty vhodné na cesty i pro zábavu.

Díky tomu, že jsou prodejny EURONICS součástí největšího uskupení elektroprodejců v Evropě, můžete vždy očekávat kvalitní služby i garanci spokojeného nákupu.

Důvody proč nakupovat v Euronics:

1.       Tradice od roku 1999

Historie sítě elektroprodejen EURONICS se na českém trhu začala psát již v roce 1999. Za 13 let se tato síť rozrostla na více než 160 prodejen a EURONICS se tak skutečně stal elektrem z Vaší ulice. Díky zázemí kamenných prodejen a vlastních skladů tak i internetový obchod www.euronics.cz patří k nejdůvěryhodnějším prodejcům elektroniky v České republice.

2.       Široký sortiment

Snažíme se vycházet vstříc našim zákazníkům. Proto nabízí internetový obchod www.euronics.cz širokou škálu výrobků napříč celým sortimentem elektra. Pravidelně pro Vás navíc vyjednáváme možnost nákupu exkluzivních modelů a v každém případě dbáme na kvalitu prodávaného zboží, dostupného za rozumnou cenu.

3.       Zákaznické centrum

Operátoři zákaznického centra Euronics jsou Vám k dispozici každý pracovní den i v sobotu. Jsou připraveni plně se věnovat Vašim potřebám a přáním a ochotně Vám poradí i v případě potíží - jak postupovat v případě reklamace, či kde najdete nejbližší autorizovaný servis. Po telefonu s Vámi ale mohou vyřídit třeba také nákup na splátky.

4.       Vlastní doprava HDS

Doprava zboží zakoupeného v internetovém obchodě Euronics je velice důležitou součástí celého nákupu. Obzvlášť u elektroniky je důležité, aby nový spotřebič dorazil v pořádku a bez zbytečných problémů. Doprava zboží pomocí služeb HDS Vám zaručuje ten nejvyšší komfort, jelikož byla vytvořena na základě požadavků zákazníků.

5.       Nákup na splátky

Pokud se Vám nedostává finanční hotovosti, ale potřebovali byste nutně novou televizi, ledničku nebo jiný domácí spotřebič, nemusí Vám nutně zůstat oči pro pláč! Využijte možnosti nakoupit v internetovém obchodě www.euronics.cz na splátky a hoďte starosti za hlavu. Pro Vaše pohodlí a možnost volby jsme připravili hned několik možností financování.

6.       Záruka vrácení peněz

Objednali jste si zboží v našem obchodě, přišlo Vám domů a zjistili jste, že nesplňuje Vaše představy? Pak nám ho do 14 dnů od chvíle, kdy jste balíček převzali, můžete vrátit a nemusíte přitom uvádět žádný důvod. Dostanete od nás zpět kupní cenu zboží i náklady spojené s dopravou.

7.       Služby pro Vaši spokojenost

Kromě výše zmíněných benefitů Vám internetový obchod www.euronics.cz nabízí také další doplňkové služby. Vybírat můžete mezi několika způsoby dopravy i platby, ale pomůžeme Vám také s odvozem vysloužilého výrobku či uklidíme použité obaly. Jednoduše respektujeme Vaše potřeby a přání.

Služby poskytované na prodejnách Euronics:

1.       - Garance nejlepší ceny

2.       - Nejvýhodnější splátky

3.       - Doprava, základní instalace, ekologická likvidace

4.       - Prodloužení záruky

5.       - Pojištění nahodilého poškození

6.       - Odborné poradenství

7.       - Garance nejlepší obsluhy

Pod Podívejte se, kde máte nejblížší prodejnu Euronics, nenechte si ujit letáky Euronics a akční nabídky elektra.

VIP program

Je věrnostní program, který přináší výhody při nákupu na www.euronics.cz po zaregistrování na www.euronics.cz/vip-registrace nebo po zadání VIP kódu partnera.


Výhody VIP programu Euronics
•    Exkluzivní slevy zejména u kategorií: Velké a malé spotřebiče, Spotřební elektronika a Dům, dílna a zahrada
•    Osobní odběr zdarma na vybraných prodejnách
•    VIP podpora zákaznického centra
•    Nabídka na míru
 

 

Prohlédněte si také slovenské letáky Euronics


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.