Sephora | ZIMNÍ SLEVY až do -70 %

Hodnocení

Aktuální letáky - Hervis

Omlouváme se, ale pro Hervis nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:


Svět sportu s obrovským výběrem:
Hervis Sports se specializuje na sportovní výstroj a výzbroj pro nejmasověji rozšířené sporty. Nabízí kvalitní vybavení (sportovní výzbroj, obuv, funkční oblečení pro sport i volný čas) pro LÉTO - běh - jízda na kole - outdoor a trekking - fitness - oblečení pro volný čas ZIMA - lyžování - snowboarding - fitness - oblečení pro volný čas

Každá sportovní disciplína je svět sám pro sebe. Proto jsou prodejny Hervis pro snadnou orientaci zákazníků uspořádány dle jednotlivých sportovních oborů: sportovní nářadí, oblečení pro všechny běžecké disciplíny, fitness, jízdní kola, turistika / outdoor, lyže, snowboarding, tenis a také trendové sporty.

Výhodná cena a nejlepší poměr kvality a ceny:
Hervis Sports sází pouze na nejkvalitnější sportovní značky a nevede žádné bezejmenné kopie. Přesto ceny nabízeného zboží snesou jakékoliv srovnání s jiným sportovním zbožími v poměru kvality a ceny.

O poradenství:
Hervis Sports zaměstnává odborné prodavače na nejvyšší úrovni, kteří jsou připravenizákazníkovi dokonale poradit. Samozřejmostí pro Hervis Sports je špičkově vybavený servis.

Značka Hervis a značkové zboží:
Podle motta "g e t m o v i n ' s t a r t l i v i n '" (volně přeloženo: začni se hýbat začni žít) vybízí Hervis k radosti z aktivního pohybu a tím k lepšího životního pocitu. Dobrý pocit ovlivňuje i kvalita a funkčnost používaného sportovního náčiní a oblečení. Hervis Sports seproto orientuje na nejprestižnější sportovní značky z celého světa a ty nabízí svým zákazníkům. Proto naleznete světové značky jako např. Nike, Adidas, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Rossignol, Burton, Oxygen, Scott, Kettler a oblečení Nike, Adidas, Puma, Fila, Phenix, Reebok, Anzi Besson, Columbia, O'Neill všechny na jednom místě - u Hervis Sports.

 

Hervis sports club

Pokud se chcete stát členem Hervis sports clubu, stačí se zaregistrovat na prodejně nebo na www.hervis.cz, kde budete mít navíc i přehled k Vašemu osobnímu Hervis kontu.
Pokud neradi nosíte věrnostní kartu při sobe, pak si jednoduše můžete stáhnout aplikaci Portmonka a využívat služby karty tam.

S Hervis Sport clubem můžete získat roční bonus až 4 %. Při každém nákupu na prodejně Hervis PO CELÉ EVROPĚ se vám na klubovou kartu přičte celková částka nákupu, čím vyšší je částka Vašich nákupů, tím vyšší je procento bonusu na konci roku:

Nad 5 600 Kč      2 %
Nad 14 000 Kč    3 %
Nad 28 000 Kč    4 %

Další výhody Hervis Sport Clubu:
•    Exkluzivní nabídky během klubových nákupních dnů s klubovými cenami nebo slevami vždycky ušetříte.
•    Hervis sports club po celé Evropě
•    Záruka vrácení peněz do 6 týdnů, bez pokladní účtenky, na nepoužité zboží, které bylo koupeno s klubovou kartou.
•    Záruka výměny nepoužitého zboží do 6 týdnů bez pokladní účtenky
•    Bezplatná donáška fitness náčiní do 20 km zdarma
 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.