Hervis

Hodnocení

Aktuální letáky - Hervis
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Hervis? Nastavte si upozornění
Svět sportu s obrovským výběrem:
Hervis Sports se specializuje na sportovní výstroj a výzbroj pro nejmasověji rozšířené sporty. Nabízí kvalitní vybavení (sportovní výzbroj, obuv, funkční oblečení pro sport i volný čas) pro LÉTO - běh - jízda na kole - outdoor a trekking - fitness - oblečení pro volný čas ZIMA - lyžování - snowboarding - fitness - oblečení pro volný čas

Každá sportovní disciplína je svět sám pro sebe. Proto jsou prodejny Hervis pro snadnou orientaci zákazníků uspořádány dle jednotlivých sportovních oborů: sportovní nářadí, oblečení pro všechny běžecké disciplíny, fitness, jízdní kola, turistika / outdoor, lyže, snowboarding, tenis a také trendové sporty.

Výhodná cena a nejlepší poměr kvality a ceny:
Hervis Sports sází pouze na nejkvalitnější sportovní značky a nevede žádné bezejmenné kopie. Přesto ceny nabízeného zboží snesou jakékoliv srovnání s jiným sportovním zbožími v poměru kvality a ceny.

O poradenství:
Hervis Sports zaměstnává odborné prodavače na nejvyšší úrovni, kteří jsou připravenizákazníkovi dokonale poradit. Samozřejmostí pro Hervis Sports je špičkově vybavený servis.

Značka Hervis a značkové zboží:
Podle motta "g e t m o v i n ' s t a r t l i v i n '" (volně přeloženo: začni se hýbat začni žít) vybízí Hervis k radosti z aktivního pohybu a tím k lepšího životního pocitu. Dobrý pocit ovlivňuje i kvalita a funkčnost používaného sportovního náčiní a oblečení. Hervis Sports seproto orientuje na nejprestižnější sportovní značky z celého světa a ty nabízí svým zákazníkům. Proto naleznete světové značky jako např. Nike, Adidas, Atomic, Fischer, Salomon, Blizzard, Head, Rossignol, Burton, Oxygen, Scott, Kettler a oblečení Nike, Adidas, Puma, Fila, Phenix, Reebok, Anzi Besson, Columbia, O'Neill všechny na jednom místě - u Hervis Sports.

Hervis - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Hervis. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Hervis.