Letáky Expert Elektro

Omlouváme se, ale pro Expert Elektro nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:Nastavte si upozornění na nový leták Expert Elektro


Firma K+B Expert působí na českém trhu od roku 1996 a získala přední místo mezi velkoprodejci zábavní elektroniky a elektrospotřebičů pro domácnost. Postupem času otevřela i maloobchodní prodejny, jejichž počet se neustále zvyšuje. V průběhu působnosti firmy vznikl zájem o vytvoření nákupního sdružení Expert. V současné době je ve sdružení zapojeno kolem pěti desítek obchodů.


Vybírat můžete z nespočtu zboží Expert Elektro, které je pro větší přehlednost rozděleno do několika praktických kategorií:


•    Velké spotřebiče
•    Vestavěné spotřebiče
•    Malé spotřebiče
•    TV, audio, video
•    Foto, GPS, telefony
•    Péče o tělo, zdraví
•    Počítače, kancelář


Nakupovat zboží Expert Elektro lze nejen v kamenných prodejnách, ale i na internetu. V druhém případě vám zboží bude samozřejmě doručeno na vámi požadovanou adresu. Pokud chcete ušetřit za poštovné, můžete si zboží Expert Elektro osobně zdarma vyzvednout na některé ze 49 prodejen po celé České republice nebo na centrále v Klíčanech.


Expert Elektro věří nabízenému zboží a poskytuje všem zákazníkům 30 dnů garance vrácení zboží bez udání důvodu na objednávky uzavřené na internetu. Místo 14 dnů máte prakticky měsíc promyslet svoji koupi. Tím ale péče o zákazníky nekončí.  Expert Elektro zajišťuje odvoz starých spotřebičů a jejich následnou ekologickou recyklaci.


Expert Elektro je i dobrým pomocníkem při obdarovávání druhých. Dárkovou kartu Expert Elektro lze nabít na vámi zvolenou částku a udělat tak radost přátelům či rodině. Věnujete prostřednictvím dárkové karty Expert Elektro novou pračku, myčku, kávovar či fén? Záleží pouze na vás a vašich finančních možnostech.


Chcete-li nakoupit za co nejnižší ceny, určitě si musíte prolistovat akční leták Expert Elektro, který je k sehnání v digitální i papírové variantě. Leták Expert Elektro vychází pravidelně a je vždy plný výhodných nabídek a extra cen.