Dr. Max I AKCE 1+1 navíc! Yves-rocher I SLEVY až -50%!

Hodnocení

Aktuální letáky - Můjobchod

Hodnocení Můjobchod  

Reklama

Chcete nakupovat v sousedství? V příjemném a přátelském prostředí, kde se budete cítit jako doma a bez problémů se orientovat? Přesně to a mnohem více nabízí Můj obchod sdružující nezávislé vlastníky obchodů s potravinami.

Můj obchod poznáte na první pohled díky oranžovo-zelenému logu a zboží přehledně uspořádanému podle zásad správného nakupování, což usnadňuje orientaci a šetří váš drahocenný čas. Na pultech prodejen Můj obchod naleznete pestrý sortiment zboží, jako jsou:


• Mléčné výrobky

• Ovoce

• Zelenina

• Uzeniny

• Lahůdky

• Široký sortiment potravinového i spotřebního zboží ARO

• Kvalitní potraviny za příznivé ceny Fine Food a Fine Life

I přes výhodné ceny nabízeného zboží si můžete každé dva týdny prolistovat nový akční leták Můj obchod, který nabízí pestrou škálu výhodných nabídek. Leták Můj obchod naleznete nejen v prodejnách a ve svých poštovních schránkách, ale i na webu společnosti. Zde se můžete navíc začíst i do několika desítek chutných receptů a bonusového receptu z aktuálního letáku Můj obchod.

Síť prodejen pokrývá celou Českou republiku a v současnosti můžete navštívit na 481 prodejen Můj obchod. Tento počet neustále roste, protože se i vy můžete stát partnerem aliance Můj obchod. Stačí vyplnit krátký formulář a splnit několik základních podmínek (mít živnostenský list, být zákazníkem velkoobchodu MAKRO, chtít skutečně něco změnit a provozovat svou prodejnu podle zákonných norem a standardů kvality).


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.