Dr. Max I Při nákupu dvou produktů skinexpert BY DR.MAX Natur Oil, získáte druhý za 0,01Kč !!!! Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Hodnocení

Aktuální letáky - Norma

Omlouváme se, ale pro Norma nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:

NORMA představuje svým konceptem, vystupováním na trhu, sortimentem, cenou, akčními nabídkami, nárokem na kvalitu a organizační strukturou jeden z největších německých discountů na potraviny.

NORMA se přitom vyznačuje rychlostí, racionalitou, ale i disciplinovaným rozpočtovým managementem, a svou kreativitou, flexibilitou, pohotovostí a schopností inovace vyniká nad konkurencí.

NORMA dělá vše pro zvýšení kvality svého zboží. Potravinové zboží nabízí kvalitní produkty za nízké ceny.

Kromě toho nabízí NORMA každý týden aktuální nabídku nepotravinářského zboží pro rodinu a domácnost za velmi příznivé ceny.

Nové moderní prodejní prostory nabízejí dnes v příjemné atmosféře zákazníkům možnost vyřídit nákupy rychle a pohodlně. NORMA přitom zaručuje již po čtyři desetiletí vysokou kvalitu za nízkou cenu.

Snižování cen je vždy zřetelným důkazem toho, že NORMA svým zákazníkům trvale přináší cenová zvýhodnění.

Velký význam NORMY pro stát a občany dokazuje spousta příkladů, jako např. zařazení mnohých regionálních druhů zboží a značek.
•    Znám
•    Mám rád
•    Koupím


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.