Hodnocení

Aktuální letáky - Pramen

Hodnocení Pramen  

Reklama

Síť maloobchodních prodejen PRAMEN CZ se začala v České republice formovat již roku 1991. Tehdy firma navázala na obchodní činnost bývalých státních podniků.

V současnosti můžeme navštívit prodejny PRAMEN CZ v menších a středních městech i obcích. PRAMEN CZ se snaží být jako „dobrý soused“ – být nablízku, přátelský a vždy poskytnout všem zákazníkům pomoc. V provozovnách PRAMEN CZ nakoupíte nejen pohodlně, ale i za přijatelné ceny.


PRAMEN CZ nezahálí a snaží se vycházet vstříc přáním zákazníků a moderním technologiím, proto prodejny PRAMEN CZ přijímají platební karty.


Prodejny PRAMEN CZ
 myslí i na zábavu, slevy a tematické akce. Patříte-li mezi šetrné nakupující a dáváte přednost akčním nabídkám, určitě si nenechte ujít pravidelné týdenní akce PRAMEN CZ. Každých sedm dní se můžete radovat z nové a lákavé nabídky zlevněného a akčního zboží.


Pokud nevíte co nakoupit, jsou tu tematické letáky PRAMEN CZ, které nabízí nejen přehledně prezentovaný sortiment vhodný na danou příležitost, ale i akční zboží PRAMEN CZ. Namátkou uveďme například tematický leták zaměřený na grilování, dovolenou, zavařování apod.


V neposlední řadě tu jsou soutěže PRAMEN CZ, které nejen pobaví, ale přinesou všem spokojeným zákazníkům kapku adrenalinu a možnost vyhrát některou z lákavých cen.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.