ALEX Proti prachu antistatický na všechny povrchy s vůní zahrady po dešti 400ml

ALEX Proti prachu antistatický na všechny povrchy s vůní zahrady po dešti 400ml

Výrobek ALEX Proti prachu antistatický na všechny povrchy s vůní zahrady po dešti 400ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo péče o tělo. .

Aktuální slevu na ALEX Proti prachu antistatický na všechny povrchy s vůní zahrady po dešti 400ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Prostředek proti prachu antistatický na všechny povrchy s vůní zahrady po dešti

Balení: 400 mlEAN: 8411660521583Kategorie: Drogerie a parfumerie / péče o tělo

Popis výrobku

 

Nezanechává stopyNemastnýS antistatickými složkamiDlouhotrvající čistotaEliminuje otiskyRedukuje 90% alergenů*

 

Nový ALEX na všechny povrchy s antistatickými složkami umožňuje udržovat všechny plochy čisté delší dobu, zabraňuje tak rychlému opětovnému usazování. Redukuje 90% pylových alergenů* a roztočů. Díky svému exkluzivnímu složení čistí všechny typy povrchů: nový i starý nábytek, lakovaný nábytek, nábytek z imitace dřeva, dřevo, lamino, kůže, mramor, žula, nerez a sklo.

Příprava a použití

Návod na použití: Před použitím dobře protřepejte a nastříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm. Lahev držte ve svislé poloze lehce nakloněnou (ne ve vodorovné poloze). Měkkým hadříkem rozetřete po čištěném povrchu krouživými pohyby. Nedoporučuje se používat na starožitnosti, neošetřené dřevo nebo se speciální glazurou. Pokud je nábytek choulostivý nebo máte-li pochybnosti, udělejte před použitím zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívejte na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte jen podle návodu.

 

 

Bezpečnostní varování

Nebezpečí: Obsahuje: heptan, isohexan. H222: Extrémně hořlavý aerosol. H336: Může způsobit ospalost nebo závratě. H412: Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Nepožívat. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při zasažení očí: několik minut opatrně oplachujte vodou. Při styku s kůží: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Zamezte vdechování par. Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován. Nádobka je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Tlakový obal nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. V případě nehody, volejte Toxikologické informační středisko. Tel. toxikologického centra: 224915402 (24 h denně).

 

www.sustainable-cleaning.com. Země původu Španělsko. Balení: Aerosol.

Složení výrobku

 • Ostatní: >30% alifatické uhlovodíky
 • <5% aniontové povrchově aktivní látky
 • <5% neiontové povrchově aktivní látky
 • Další: parfémy (benzyl salicylate, linalool, d-limonene)
 • Methylchloroisothiazolinone
 • Methylisothiazolinone

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

  Reklama

  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.