Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Kupóny OnaDnes naleznete v aplikaci Portmonka

Hodnocení

Aktuální letáky - Potraviny CZ

Omlouváme se, ale pro Potraviny CZ nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Hypermarkety a supermarkety, například:

Potraviny CZ jsou novým, moderním a energetickým řetězcem prodejen, který byl založen 1. srpna 2012. Za velmi krátký čas zaujal nespočet zákazníků, kteří mohou navštěvovat více jak 80 úspěšně se rozvíjejících prodejen a 102 oblíbených gastro provozoven.


Jednou z předností, které prodejny Potraviny CZ svým zákazníkům poskytují, jsou výrazně lepší obchodní podmínky smluvních dodavatelů a odbornou marketingovou podporu. Mezi přední dodavatele patří velkoobchod potravin a nápojů, firma POGRR s.r.o.


Řetězec Potraviny CZ se řídí heslem: „Nakoupíte pohodlně a kvalitně“. Tyto slova podtrhuje:


•    výběr z více než 3 000 položek potravinářského a drogistického zboží
•    trvale nízké ceny na vybraný sortiment


Aby vaše nakupování bylo ještě výhodnější, pořádají Potraviny CZ pravidelné letákové akce. Akční leták Potraviny CZ vychází každé dva týdny. Kromě toho můžete využívat i množstevních slev.


Při objednávání zboží lze využít celou škálu možností, a to:


•    prostřednictvím školených obchodních zástupců
•    přes internet
•    faxem
•    telefonem


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.