Vesna

Hodnocení

Aktuální letáky - Vesna
Chcete vědět, kdy vyjde nový leták Vesna? Nastavte si upozorněníO nás

Ačkoli historie firmy sahá až do roku 1960, novodobé dějiny jsme začali psát až se vznikem akciové společnosti VESNA v roce 1994. Nedávno jsme tak slavili 20leté výročí moderní české firmy, která se specializuje na maloobchodní a velkoobchodní prodej v oblasti převážně textilních výrobků. Nabídkou se snažíme vycházet vstříc potřebám široké veřejnosti. V naší síti prodejen po celé České republice a internetovém obchodě najdete vše od matrací, přikrývek, polštářů a povlečení, přes spodní prádlo a galanterii, až po koberce a další podlahové krytiny.

Kvalita a dlouhá životnost u nás není jen frází

Každé zboží, které nabízíme, od kuchyňské chňapky až po matraci, prochází před uvedením do nabídky přísným výběrem našich specialistů. Preferujeme české výrobce a ověřené české značky, které tvoří velkou část naší nabídky. Produkujeme také výrobky bytového textilu pod vlastní značkou VESNA v řadách Standard, Komfort a Excellent, které odpovídají naší filozofii komfortních výrobků s dlouhou životností za dostupnou cenu.

Proč nakupovat právě u nás:

Široký výběr

Prvotřídní kvalita

Podlahu Vám i profesionálně položíme

Zboží si můžete vyzvednout na kterékoliv z našich více jak 50 prodejen

Vesna - nabídka aktuálního akčního zboží

Prohlédněte si aktuální akční zboží Vesna. Ty nejlepší nabídky z letáků najdete v části Zboží, seznam obchodů pak v části prodejny Vesna.