ALEX Proti prachu antistatický renovátor nábytku s vůní limetky 400ml

ALEX Proti prachu antistatický renovátor nábytku s vůní limetky 400ml

Výrobek ALEX Proti prachu antistatický renovátor nábytku s vůní limetky 400ml momentálně není v akci. .

Aktuální slevu na ALEX Proti prachu antistatický renovátor nábytku s vůní limetky 400ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-35%Lacalut Aktiv zubní pasta proti paradontóze 75ml

Zubní pasta k ochraně proti parodontóze a při krvácení z dásní

Tesco
64,90
64,90 Cena
-33%Síť proti hmyzu Standard

do oken, bílá nebo antracitová, 130 x 150 cm

Globus
99,90
99,90 Cena

Informace o výrobku

Renovátor nábytku proti prachu antistatický

Balení: 400 mlEAN: 8411660180568Kategorie:

Popis výrobku

 

XL baleníNezanechává stopyNemastnýS přírodním výtažkem ze dřevaDlouhotrvající čistotaEliminuje otiskyRedukuje 90 % pylových alergenů* a roztočů

 

Nový Alex proti prachu antistatický s přírodním výtažkem ze dřeva zajišťuje péči a renovaci potřebnou pro zachování nábytku, takže vypadá jako nový. Díky jeho antistatickým složkám zanechává nábytek čistší delší dobu. Zabraňuje tak rychlému opětovnému usazování prachu.

Příprava a použití

Návod na použití: Před použitím dobře protřepejte a nastříkejte ze vzdálenosti asi 20 cm. Lahev držte ve svislé poloze lehce nakloněnou (ne ve vodorovné poloze). Měkkým hadříkem rozetřete po čištém povrchu krouživými pohyby. Nedoporučuje se používat na starožitnosti, neošetřené dřevo nebo se speciální glazurou. Pokud je nábytek cholulostivý nebo máte pochybnosti, udělejte před použitím zkoušku na málo viditelném místě. Nepoužívejte na parkety a podlahy, mohly by klouzat. Používejte jen podle návodu.

 

 

Bezpečnostní varování

NEBEZPEČÍ: Obsahuje: heptan, isohexan. H222: Extrémně hořlavý aerosol. H336: Může způsobit ospalost nebo závratě. H412: Škodlivý pro vodní organizmy, s dlouhodobými účinky. Nepožívat. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Zamezte vdechování par. Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě pro zvláštní nebo nebezpečné odpady, pokud obsah není zcela spotřebován. Nádobka je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Tlakový obal: nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. V případě nehody volejte toxikologické informační středisko tel. 224 919 293 nebo 224 915 402.

 

Vyrobené ve Španělsku. Balení: Aerosol.

Složení výrobku

 • <5% neiontové povrchově aktivní látky
 • <5% aniontové povrchově aktivní látky
 • >30% alifatických uhlovodíků
 • Další: parfémy (D-limonene, citral a linalool)
 • Methylisothiazolinone
 • Benzisothiazolinone
 • Pyrithion sodný

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.