Magazín Akční ceny I Recept na staročeskou zelňačku s klobásou
Cillit Bang Turbo Power proti vodnímu kameni a pro větší lesk 750ml

Cillit Bang Turbo Power proti vodnímu kameni a pro větší lesk 750ml

Výrobek Cillit Bang Turbo Power proti vodnímu kameni a pro větší lesk 750ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo do koupelny. .

Aktuální slevu na Cillit Bang Turbo Power proti vodnímu kameni a pro větší lesk 750ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
44,90 - 62,90
44,90 - 62,90 Cena
Domestos Power 5 tuhý WC blok 3 x 55g, vybrané druhy

Power 5 Ocean 3x55g, Power 5 Lime 3x55g, 5 Geen Tea&Citrus 3x55g

Kaufland
49,90
49,90 Cena

Informace o výrobku

Výrobce: Reckitt BenckiserBalení: 750 mlEAN: 5997321740690Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / do koupelny

Popis výrobku

Nový Cillit bang proti vodnímu kameni a pro větší lesk s novým složením Turbo Power působí již za několik vteřin. Prostředek účinně odstraňuje vodní kámen, zbytky mýdla, rez a špínu. Bang! A špína zmizí.

Příprava a použití

Návod k použití: 1. Otočte trysku do polohy ON. 2. Vždy nejdříve vyzkoušejte působení na skryté části dříve než nanesete na příslušný povrch. 3. Láhev udržujte ve svislé poloze ve vzdálenosti nejméně 20 cm od ošetřovaného povrchu, naneste přímo na místo, které chcete očistit a rozetřete pomocí houbičky nebo hadříku. 4. Nenechte působit déle než 5 minut. 5. Důkladně omyjte vodou. 6. Použitou houbičku nebo hadřík omyjte vodou.

 

 

Bezpečnostní varování

Specifická rizikovost: Nebezpečí vážného poškození očí. Dráždí kůži. Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při styku s kůží okamžitě omyjte velkým množstvím vody. Tento materiál a jeho obal musí být zneškodněny bezpečným způsobem. Používejte osobní ochranné prostředky pro oči a obličej. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Nesměšujte s bělícími činidly nebo s jinými čistícími prostředky. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Opláchněte vodou po použití na neporézní povrchy určené pro styk s potravinami. pro citlivou kůži se doporučuje použití rukavic. Xi Dráždivý. Není vhodné na horké a reagující povrchy jako jsou: Mramor, mosaz, měď, hliník, matné kovy, linoleum, textilní látky, koberce, přírodní kameny, pozinkované kovy, pryže, dřevěné podlahy, matné sklo.

 

Použité obaly odložte na místo určené obcí k ukládání odpadu. Obal předejte k recyklaci až po jeho důkladném vyprázdnění. Balení: Pumpa.

Složení výrobku

 • < 5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém
 • Obsahuje hexylcinnamaldehyd
 • Nebezpečné látky: kyselina amidosírová, alkoholy C 9-11, ethoxylované

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.