Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser

do koupelny | zmrzliny | leštidlo do myčky | sůl do myčky | tablety do myčky | deodoranty | mýdla | prací prášky

Společnost Reckitt Benckiser je nadnárodní společnost se sídlem v Anglii. Původně však byla založena roku 1823 v Německu. Reckitt Benckiser se zaměřuje na výrobu zdravotnických, chemických a hygienických výrobků.

O společnosti Reckitt Benckiser

Reckitt Benckiser vyrábí produkty různých značek, přičemž mezi nejnzámější u nás patří Air Wick, Calgon, Durex, Finish, Woolite a další.

Podívejte se na nabídku akce Finish.

Značky společnosti

Air Wick

Air Wick

Osvěžovače vzduchu a vůně domova Air Wick jsou ideální pro každý typ domácnosti. Bohatá paleta vůní nabízí možnost vybrat tu správnou pro danou příležitost, náladu či roční období. Sáhnout můžete po elektrickému osvěžovači vzduchu, automatickému spreji, vonné svíčce, osvěžovači vzduch s postupným uvolňováním či klasickém rozprašovači. Značka Air Wick myslela i na osvěžovače vzduchu do auta.

Calgon

Calgon

Výrobky značky Calgon se zaměřují na kompletní ochranu praček před vodním kamenem, který se vytváří ve tvrdé vodě. Budete-li používat prášek, gel či tablety Calgon, nejenže ochrání svoji pračku před poškozením, ale navíc i ušetříte, protože vodní kámen snižuje účinek pracího prášku a usazený na topném tělesu zvyšuje spotřebu el. energie.

Vybrané akční zboží značky Calgon

Durex

Durex

Značka Durex se již 80 let zabývá výrobou produktů, které vám zajistí bezpečný a příjemný sexuální zážitek. Kondomy Durex jsou vyráběny pouze z nejkvalitnější surovin a důkladně testovány. Vybrané vzorky jsou nafouknuty, naplněny vodou i dermatologicky testované. Pro maximální prožitek z milostného aktu můžete vybírat z kondomů různých velikostí, hrubostí, vůni i barev. Opomenuty nezůstaly ani lubrikační a masážní gely.

Finish

Finish

Historie značky Finish sahá až do 50. let minulého století, ale v současnosti je největším světovým výrobcem prostředků používaných v myčkách na nádobí a pyšní se mnoha prvenstvími (například první biologický prášek, první dvouvrstvá tableta či první lisované kapsle se systémem tří komor). Finish nabízí širokou paletu mycích a podpůrných prostředků pro myčky na nádobí. Mezi oblíbené produkty patří například Quantum Power & Pure, All in 1 Power & Pure, prášek se svěží vůní citrónu či osvěžovač Finish citrón a limetka.

Woolite

Woolite

Prášky na praní Woolite si spotřebitelé oblíbili především pro jejich kvalitu a všestrannost. Produkty Woolite vás nejen zbaví špíny a nevzhledných skvrn, ale navíc chrání látky před nechtěným vyblednutím a ztrátou tvaru. Vybírat můžete z celé škály pracích prostředků vhodných pro černé, bílé a barevné prádlo. K dostání jsou i populární gelové kapse.

Vanish

Vanish

Vanish přináší nejlepší řešení odstranění skvrn pro každou příležitost. Vanish, odborník na odstraňování skvrn, vyrábí produkty pro odstranění snad každé skvrny, na kterou si vzpomenete, včetně opravdu obtížně odstranitelných zaschlých skvrn, s nimiž se lidé potýkali snad od nepaměti.

Lanza

Lanza

Společnost Reckitt Benckiser vyrábí a dodává několik druhů pracích prostředků pod značkou LANZA. V nové řadě LANZA Max 3 nabízí prací prášky a gely různé gramáže na bílé i barevné prádlo. Lanza vždy využívá sílu mýdla, které přirozeně odstraní skvrny, sílu bioenzymů, které rozloží skvrny, bělící sílu u Lanza Regular (na bílé prádlo) a sílu detergentu (gely a Color prášek). Novinkou jsou i velmi oblíbené prací kapsle, které jsou koncentrovanější a tím účinnější na opravdu odolné skvrny. Jejich předností je i jednoduché dávkování.

Dettol

Dettol

Zatímco Dettol začal s prevencí infekcí a nemocí v nemocnicích ve Spojeném Království, mise naší značky byla daleko větší. Aby udržel zdraví lidí, Dettol potřeboval ochránit rodiny jako součást jejich každodenního dne v jejich domovech. To je naše mise pro zdraví. Naším prvním úkolem byla první pomoc, prevence říznutí a odřenin před infekcí. Od té doby se naše mise rozšířila na prevenci šíření nemocí způsobených bakteriemi na našich rukou, tělech, prádle a površích. Nyní nabízíme mnoho produktů, všechny navržené k ochraně rodin před bakteriemi a nemocemi.

Nurofen

Nurofen

Nurofen se užívá při mírných až středně silných bolestech hlavy, zad, menstruačních bolestech, bolestech zubů, bolestech svalů a kloubů, horečce a bolestech při chřipce a nachlazení.

Scholl

Scholl

Naše nohy nás podpírají, dodávají nám stabilitu a umožňují nám chůzi, běh a pohyb - zdravé nohy jsou součástí zdravého těla. Historie značky Scholl pokračuje se stejnou vášní a filozofií jako za dob svého zakladatele – naším posláním je zlepšovat zdraví, komfort a celkovou pohodu lidí prostřednictvím péče o jejich nohy.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.