Duck Fresh Discs náplň 2 x 36ml, vybrané druhy

Duck Fresh Discs náplň 2 x 36ml, vybrané druhy

Výrobek Duck Fresh Discs náplň 2 x 36ml, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Duck , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo WC a odpady. .

Aktuální slevu na Duck Fresh Discs náplň 2 x 36ml, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
Domestos Power 5 tuhý WC blok 55g, vybrané druhy

Tuhý WC blok pro intenzivní péči při každém spláchnutí

Flop
29,90
29,90 Cena

Informace o výrobku

Značka: DuckVýrobce: S.C. Johnson Balení: 72 mlEAN: 5000204608618Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / WC a odpady

Popis výrobku

 

Vydrží až 16 týdnů2x náplň25% ušetříte**Oproti dvěma základním balením Duck® Fresh Discsᵀᴹ v doporučených maloobchodních cenách5v1Zabraňuje usazování vodního kameneDlouhodobě osvěžujeHygienická aplikaceČistí s každým spláchnutím

 

Příprava a použití

Použijte držák ze základního balení, který není součástí tohoto výrobku.

 

 

Bezpečnostní varování

Duck® Fresh Discsᵀᴹ - čistič WC Marine náplň. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Po manipulaci s výrobkem si umyjte ruce. Dávejte pozor na malé děti, když jsou blízko toalety. Používejte pouze na WC mísy. Uchovávejte mimo dosah domácích zvířat. Zamezte styku s kůží. Obsahuje coumarin. Může vyvolat alergickou reakci. Po použití může být atraktivní pro malé děti. Výrobek umístěte na nejméně viditelné místo pro děti. Čtěte návod pro použití na vnitřní straně obalu.

 

Balení: Ramínko.

Složení výrobku

 • > 30% neiontové povrchově aktivní látky
 • Parfémy
 • Limonene
 • Citral
 • Geraniol
 • Citronellol

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.