S.C. Johnson

S.C. Johnson

WC a odpady | repelenty

Společnost S.C. Johnson je už více než 120 let symbolem výjimečné kvality. Tuto rodinnou firmu v současnosti vede už pátá generace rodiny Johnsonových. Hlavním cílem podnikání bylo vždy vytvářet příjemnější, zdravější a čistější prostředí v domácnosti i na pracovišti. Firma se snaží neustále přicházet s výrobky, jejichž kvalita je zárukou spokojenosti zákazníků.

O společnosti S.C. Johnson

S.C. Johnson je předním světovým výrobcem čisticích prostředků pro domácnost a největším světovým výrobcem prostředků proti obtížnému hmyzu. 

Značky společnosti

Glade by Brise

Glade by Brise

Automatický osvěžovač vzduchu eliminuje nepříjemný zápach a dodává svěží vůni až 60 dnů při nastavení po 36 minutách.

Vybrané akční zboží značky Glade by Brise

Raid

Raid

Repelentní přípravky s různými aplikacemi (sprej, rozprašovač, gel) vás chrání před obtížným hmyzem v přírodě či parku. Elektrické odpařovače účinně odpuzují hmyz ve vašich domácnostech. Široká škála přípravků proti molům nabízí výrobky v podobě gelů či gelů do skříní pro ochranu oblečení. Insekticidní aerosolové přípravky určené k okamžitému hubení hmyzu. Účinkují i jako preventivní postřik.

Mr. Muscle

Vybrané akční zboží značky Mr. Muscle


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.