Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?
Herkules universální lepidlo 130g

Herkules universální lepidlo 130g

Výrobek Herkules universální lepidlo 130g momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Dům, byt a zahrada nebo zahrada - relax. .

Aktuální slevu na Herkules universální lepidlo 130g zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 130 gEAN: 8594825008553Kategorie: Dům, byt a zahrada / zahrada - relax

Popis výrobku

Univerzální lepidlo pro domácnost a domácí dílnu. Herkules lepí papír, dřevo, korek, kůži, dřevovláknité materiály a další savé materiály. Zvláště je vhodný na lepení fotografií, slepování dřevěného nábytku, kožených výstelek obuvi apod. Je to výborné lepidlo pro modeláře. Ředitelné vodou.

Příprava a použití

Návod k použití: Lepidlo naneste v tenké vrstvě pouze na jednu plochu určenou ke slepení, ihned spojte a nechte zaschnout. Po práci si umyjte ruce a ošetřete pokožku regeneračním krémem.

 

 

Bezpečnostní varování

První pomoc: Při zasažení očí - okamžitě důkladně vypláchněte vodou. Při náhodném požití - vypláchněte ústní dutinu vodou, vypijte 0,5 litru vody a nevyvolávejte zvracení.

 

Balení: Plastový obal.

 

Skladování: Chraňte před mrazem!

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.