Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl.

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl.

Akční cena: 99,00-29%

Platí do: Pátek 31.1.2020

Platí v prodejnách Dr.Max

Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl. v akci najdete v akčním letáku Dr.Max. V prodejnách Dr.Max koupíte Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl. za 99,00 Kč.

Aktuální slevu na Ibuprofen Dr.Max 400 mg potahované tablety 100 tbl. zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev.

Podívejte se také na další produkty z kategorie Ostatní nebo léky.

Podobné a související zboží

-17%Dexoket® 25 mg potahované tablety 10 tablet

Dexoket® 25 mg potahované tablety 10 tablet

Rychlá a účinná pomoc, když vás zasáhne bolest • svalů a klo... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 74

-34%Algirin 500 mg tablety 10 tbl.

Algirin 500 mg tablety 10 tbl.

• k úlevě od bolesti hlavy, zubů,svalů, kloubů a menstruační... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 19

-25%Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

Magne B6 Forte tablety 50 tbl.

• obsahuje citrát hořčíkupro účinné doplnění hořčíku• hořčík... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 149

{NADPIS reklamního článku dlouhý přes dva řádky}

{POPISEK reklamního článku, také dlouhý přes dva a možná dokonce až tři řádky, končící na tři tečky...}

-23%Celaskon® tablety 250 mg 100 tbl.

Celaskon® tablety 250 mg 100 tbl.

• vitamin C podporuje přirozenouobranyschopnost organismu v ... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 99

-19%ACC® LONG 600 mg šumivé tablety, 10 tbl.

ACC® LONG 600 mg šumivé tablety, 10 tbl.

• léčí vlhký kašel • stačí 1 tableta 1x denně • lze užívat o... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 117

-17%ACC® LONG, 600 MG, ŠUMIVÉ TABLETY, 10 TABLET

ACC® LONG, 600 MG, ŠUMIVÉ TABLETY, 10 TABLET

• léčí vlhký kašel• stačí 1 tableta 1x denně• lze užívat od ... více informací

Na prodejně:
Lékárna AGEL

Platnost: 20.1. - 8.3.2020

Cena: 119

-17%ACYLPYRIN® 500 mg tablety 10 tablet

ACYLPYRIN® 500 mg tablety 10 tablet

• lék při chřipce a nachlazení • snižuje horečku • k úlevě o... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 29

-17%Vitar šumivé tablety, 20 ks

Vitar šumivé tablety, 20 ks

Na prodejně:
Teta drogerie

Platnost: 23.1. - 3.2.2020

Cena: 24,90

Reklama
-16%MAGNE B6® FORTE tablety 50 potahovaných tablet 1 tbl. = 3,18 Kč

MAGNE B6® FORTE tablety 50 potahovaných tabl...

• MAGNE B6® FORTE tablety obsahují citrát hořčíku pro účinné... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 159

-16%ATARALGIN tablety 50 tbl.

ATARALGIN tablety 50 tbl.

• tlumí bolest hlavy, krční páteře a zad• snižuje svalové a ... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 159

-15%Marťánci Gummy želatinové tablety pro podporu imunity, 50 tablet

Marťánci Gummy želatinové tablety pro podpor...

Na prodejně:
Teta drogerie

Platnost: 23.1. - 3.2.2020

Cena: 169,90

-14%COLDREX® tablety 24 tablet

COLDREX® tablety 24 tablet

nejvíce účinných látek v 1 tabletě na úlevu od příznaků chři... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 124

-10%ATARALGIN® TABLETY, 50 TABLET

ATARALGIN® TABLETY, 50 TABLET

• tlumí bolest hlavy, krční páteře a zad• snižuje svalové, e... více informací

Na prodejně:
Lékárna AGEL

Platnost: 20.1. - 8.3.2020

Cena: 179

Haas šumivé tablety junior a horčík, 80 g

Haas šumivé tablety junior a horčík, 80 g

Na prodejně:
Teta drogerie

Platnost: 23.1. - 3.2.2020

Cena od: 34,90

Isofruit lemon šumivé tablety, 80 g

Isofruit lemon šumivé tablety, 80 g

Na prodejně:
Teta drogerie

Platnost: 23.1. - 3.2.2020

Cena: 44,90

-24%COLDREX

COLDREX

horký nápoj, citron, 14 sáčků, nápoj pro rychlou úlevu od př... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 159

-17%ACC LONG

ACC LONG

600 mg, šumivé tablety, 10 tablet, léčí vlhký kašel, stačí ... více informací

Na prodejně:
Alphega Lékárna

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 119

-17%Levopront® kapky 15 ml

Levopront® kapky 15 ml

rychlá úleva od suchého a dráždivého kašle • při tlumení kaš... více informací

Na prodejně:
PharmaPoint

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 104

-67%Dr.Max DIA Balíček, 6 produktů a užitečné materiály

Dr.Max DIA Balíček, 6 produktů a užitečné ma...

• obsahuje: doplňky stravy Dr.Max Glucea, 60 tbl.,potravina ... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 249

-50%Theraflu 500 mg / 100 mg / 6,1 mg tvrdé tobolky, 16 tob.

Theraflu 500 mg / 100 mg / 6,1 mg tvrdé tobo...

• efektivní úleva od příznaků chřipky a nachlazení, jako jso... více informací

Na prodejně:
Dr.Max

Platnost: 1.1. - 31.1.2020

Cena: 69,50

Informace o výrobku

• tlumí bolest a zánět• ke zmírnění bolesti hlavy včetně migrény,bolesti zubů a menstruační bolesti

Kategorie: Ostatní / léky

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Reklama

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.