Slané i sladké hvězdy pečeme bez lepku. Jsme Vitacelia.sk | Žádná minimální objednávka a dovoz i do ČR Získejte slevu 1000 Kč do Mobelixu
Kiwi Extreme Protector dlouhotrvající ochrana před vodou, sněhem a solí 200ml

Kiwi Extreme Protector dlouhotrvající ochrana před vodou, sněhem a solí 200ml

Výrobek Kiwi Extreme Protector dlouhotrvající ochrana před vodou, sněhem a solí 200ml momentálně není v akci. .

Aktuální slevu na Kiwi Extreme Protector dlouhotrvající ochrana před vodou, sněhem a solí 200ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama
-10%SANICOR STOPVIR

15 ml Ochrana nosu před virovým respiračním onemocněním, zab... více informací

mojelekarna.cz
149
149 Cena
Indukční sklokeramická deska

4 indukční varné zóny, přední pravé zóny o vy?konu 1200 W - ... více informací

XXXLutz
7 499
7 499 Cena
-43%Matrace NIZZA

s antibakteriální pěnou sanitized, která chrání před houbami... více informací

Sconto nábytek
3 999
3 999 Cena

Informace o výrobku

Dlouhotrvající ochrana před vodou, sněhem a solí.

Balení: 200 mlEAN: 5000204867190Kategorie:

Popis výrobku

 

Vhodný pro všechny materiály a barvyExtra ochrana až 15 deštivých dnů

 

KIWI Extreme Protector ve spreji poskytuje dlouhotrvající ochranu obuvi, oblečení a outdorového vybavení vyrobeného z kůže, semiše a nubuku, textilu a smíšených materiálů. Zachovává prodyšnost materiálu.

Příprava a použití

Návod pro použití: Stálobarevnost vyzkoušejte na malém skrytém místě. Aplikujte rovnoměrně. Pro lepší účinek používejte pravidelně. Větší předměty impregnujte venku.

 

 

Bezpečnostní varování

KIWI Extreme Protector Nebezpečí Obsahuje: isopropylalkohol, benzínová frakce (ropná), hydrogenovaná lehká. Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Může způsobit ospalost nebo závratě. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50°C. Chraňte před teplem, horkými povrchy. jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Zamezte vdechování aerosolů. Po manipulaci důkladně omyjte ruce. Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách.

 

Balení: Aerosol.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.