Madel Pulirapid Koupelna 500ml

Madel Pulirapid Koupelna 500ml

Výrobek Madel Pulirapid Koupelna 500ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky. .

Aktuální slevu na Madel Pulirapid Koupelna 500ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 500 mlEAN: 8002295300720Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky

Popis výrobku

 

Čistí a hygienizuje všechny omyvatelné povrchy v koupelněBez oplachování!

 

Čisticí prostředek pro každodenní úklid koupelny. Pulirapid Koupelna čistí a hygienizuje umyvadla, vany, dřezy, kachličky, vodovodní kohoutky a povrchy z přírodního kamene. Po použití zanechá příjemnou svěží vůni. Není potřeba oplachovat.

Příprava a použití

Užití: Otočte zobáček rozstřikovače do polohy ON. Ze vzdálenosti cca 20 cm nastříkejte malé množství přípravku na čištěný povrch a pak jej otřete houbou nebo vlhkým hadříkem. Po použití otočte zobáček zpět do polohy OFF.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. V případě kontaktu s očima je ihned umyjte dostatečným množstvím vody. Nevdechujte aerosoly. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Při požití okamžitě vyhledejte lékaře a ukažte mu tuto etiketu.

 

Balení: Aerosol.

Složení výrobku

  • Méně než 5% alkohol, neiontové povrchově aktivní látky
  • Ostatní komponenty: parfémy

    Platí do vyprodání zásob.
    Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


    Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

    Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.