Nová kolekce #COPATUTOJE se značkou Pilsner Urquell je tu! | Magazín AkcniCeny
Off! Protection Plus repelent proti hmyzu 100ml

Off! Protection Plus repelent proti hmyzu 100ml

Výrobek Off! Protection Plus repelent proti hmyzu 100ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky OFF! , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo sezóna nebo repelenty. .

Aktuální slevu na Off! Protection Plus repelent proti hmyzu 100ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Informace o výrobku

Repelent v mechanickém rozprašovači.

Značka: OFF!Výrobce: S.C. Johnson Balení: 100 mlEAN: 5000204754469Kategorie: Drogerie a parfumerie / sezóna / repelenty

Popis výrobku

 

Ochrana až 8 hodinKomáři včetně tygříchOvádiKlíšťata

 

OFF!® Protection Plus rozprašovač repelent v mechanickém rozprašovači chrání pokožku proti komárům, tropickým komárům a klíšťatům až 8 hodin, tygřím komárům až 6 hodin, ovádům až 5 hodin.

Příprava a použití

Návod pro použití: Nádobku držte ve svislé poloze. Při použití na tvář, krk a pokožku dětí nad 2 roky nastříkejte přípravek do dlaní a poté ho rozetřete. Zamezte styku s očima, rty a sliznicí. Účinkuje také na oblečení, postříkejte košili, kalhoty a ponožky. Nepoškozuje bavlnu, vlnu ani nylon. Ošetřené oděvy vyperte. Po návratu si umyjte ošetřená místa mýdlem a vodou. Aplikaci opakujte pouze v případě potřeby.

 

 

Bezpečnostní varování

OFF!® Protection rozprašovač repelent v mechanickém rozprašovači. Používejte dle návodu. Neaplikujte na ruce dětí. Neaplikujte na nadměrně opálenou nebo porušenou pokožku. Pouze k vnějšímu použití. Při podráždění pokožky přerušte používání. Varování Účinná látka: 20g icaridine ve 100 g přípravku. Hořlavá kapalina a páry. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI POŽITÍ: Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO/lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nevdechujte aerosoly. Nepoužívejte u dětí do 2 let.

 

Balení: Pumpa.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.