Old Spice deodorant 125ml, vybrané druhy

Old Spice deodorant 125ml, vybrané druhy

Výrobek Old Spice deodorant 125ml, vybrané druhy momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo péče o tělo nebo deodoranty. .

Aktuální slevu na Old Spice deodorant 125ml, vybrané druhy zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Deodorant ve spreji.

Výrobce: Procter & GambleBalení: 125 mlEAN: 5410076470563Kategorie: Drogerie a parfumerie / péče o tělo / deodoranty

Popis výrobku

 

Old Spice ví jak bojovat s tělesným zápachem. Zažij zázrak s tajemným sprejemDíky deodorantu ve spreji Old Spice bude i divoch ještě divočejší. Popusť uzdu divokému aspektu mužnostiKdyž tvé tělo zahalí vůně deodorantu ve spreji Hawkridge, nemohou ženy dělat nic jiného než větřit brnivě svobodný zpěv ukolébavky dravce a smířit se s tím, že věda neumí vysvětlit pocity, které mají v srdcíchPřiprav se, tvá mužná síla ti vysloužila polibek! Vůně pro opravdové muže, kteří se rádi cítí sebevědomě v každé situaciMužná vůně, která zanechá pocit svěžesti po celý denObsahuje technologii postupného uvolňování vůně Core - systém rovnoměrného uvolňování vůně v průběhu celého dneJedno stříknutí sprejem vydrží celý denSnadno se nanáší, rychle zasychá

 

Bylo jednou jedno pohoří a v něm hora známá jako Hawkridge. Je zahalena ve svůdné mlze, která voní jako milostné dopisy z druhé světové války. Je to epicentrum všech romantických dobrodružství, kterému se běžně říká nejvíce žádoucí hora na Zemi. To je důvod, proč inteligentní podnikatelé semleli horu na jemný prášek a zabalili ji do tohoto příjemně vonícího deodorantu, který patří do oblasti tvého podpaží. Takže pokud jsi někdy uvažoval o tom, jak příjemně vonět, teď už znáš odpověď. Old Spice přináší širokou nabídku deodorantů pro muže, kteří žijí dynamicky a nekonvenčně. Deodorant ve spreji Old Spice Hawkridge je jeden z nich. Osobitá mužná vůně, která povzbuzuje a osvěžuje. Pro pohotové chlapíky.

Příprava a použití

Před použitím: Dobře protřepejte a potom nastříkejte do podpaží ze vzdálenosti 15 cm.

 

 

Bezpečnostní varování

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se přímému vdechování. Nestříkat do očí. Používejte výhradně k určenému účelu. Nádobu vyhoďte, až když je úplně prázdná.

 

Balení: Aerosol.

Složení výrobku

 • Alcohol denat.
 • Butane
 • Isobutane
 • Propane
 • Parfum
 • Methyl cyclodextrin
 • Aqua
 • Hexyl cinnamal
 • Linalool
 • Limonene
 • Alpha-isomethyl ionone

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.