Omino Bianco Čistič koberců a textilií 300ml

Omino Bianco Čistič koberců a textilií 300ml

Aktuální slevu na Omino Bianco Čistič koberců a textilií 300ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky omino Bianco , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky.

Akční cena: 79,90-30%

Platí do: Pondělí 5.7.2021

Platí v prodejnách Teta drogerie Leták

Leták Teta drogerie
Platí od: Čtvrtek 24.6.2021

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: omino BiancoVýrobce: Bolton AlimentariBalení: 300 mlEAN: 8003650030320Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky

Popis výrobku

Příprava a použití

Návod k použití: snadné použití díky kartáči, který čistí koberce, sedací soupravy, autočalounění a potahové látky. Odstraňte pojistku na zadní straně kartáče a protřepte. Přiložte kartáč k povrchu, který budete čistit, stiskněte tlačítko, rozetřete pěnu a drhněte. Velké plochy: nechte pěnu zaschnout a pak vysajte. Před použitím přípravek nejprve vyzkoušejte na skrytém místě.

 

 

Bezpečnostní varování

Upozornění: Extrémně hořlavý. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. V případě požáru použijte oxid uhličitý CO2 nebo hasicí prášek. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Obsahuje: butan/propan.

 

Země původu Itálie. Balení: Dávkovač.

Složení výrobku

 • 5-15% alifatické uhlovodíky
 • <5% aniontové povrchově aktivní látky, polykarboxyláty
 • Také obsahuje: parfémy, optická bělidla, methylchloroisothiazolinone, methylisothiazolinone

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.