Sanytol Dezinfekce univerzální čistič 500ml

Sanytol Dezinfekce univerzální čistič 500ml

Aktuální slevu na Sanytol Dezinfekce univerzální čistič 500ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo dezinfekce.

Akční cena: 79,90-16%

Platí do: Úterý 2.2.2021

Platí v prodejnách

Leták Albert

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Balení: 500 mlEAN: 3045206312189Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / dezinfekce

Popis výrobku

 

Bez barvivPro styk s potravinami**Dermatologicky testovanéOdstraňuje 99,9 %* bakterie plísně viryBez chlóruNeutralizuje 99 % alergenů z roztočů, koček a pylůČistí a dezinfikujeAntialergenníZdraví životní styl

 

Bakterie, plísně a viry jsou mikroskopické organismy na površích. Pokud nejsou zničeny, mohou být příčinou infekčních onemocnění. Domácí alergeny mohou vyvolat respirační nebo kožní alergie zejména atopiků. Sanytol, expert na dezinfekci bez chlóru, vyvinul praktický univerzální dezinfekční prostředek bez oplachování**, který čistí, dezinfikuje a neutralizuje alergeny z roztočů, koček a pylů s 99% účinností. Eliminuje bakterie, viry a plísně (zdroje alergií) ze všech druhů povrchů. Jeho jedinečné složení nezpůsobuje skvrny a zanechává svěží vůni čistoty. Odstraňuje kromě jiného: Herpes virus, chřipkový virus H1N1, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, Aspergillus niger, Pseudomonas aeruginosa, Enterococcus hirae. * Trojí účinek: baktericidní podle normy EN 13697 (5 min), fungicidní podle normy EN 13697 (15 min), virucidní na virus Herpes simplex a na virus Influeza A podle normy EN 14476 (5 min)

Sanytol Zdravý životní styl

Příprava a použití

Návod na použití: Nastříkejte na čištěnou plochu a nechte působit 5 minut. Pro důkladnou dezinfekci nechte působit po odbu 15 minut. Pravidelně čištění opakujte. Sprej uvolňuje 1,3 ml produktu.

 

 

Bezpečnostní varování

Doporučení: Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití ihned vyhledejte lékaře a ukažte tento obal nebo označení. U textilií a choulostivých povrchů proveďte nejprve zkoušku na málo viditelném místě. ** Povrchy, které přicházejí do styku s potravinami nebo mohou být vkládány do úst, opláchněte pitnou vodou. Na povrchy, které přicházejí do styku s potravinami, malými dětmi, hračkami je vhodné nechat působit po dobu 15 minut a opláchnout pitnou vodou. Nemíchejte s jinými čistícími prostředky (na bázi chlóru). Nepožívat. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití: Necítíte-li se dobře, volejte toxikologické informační středisko: tel. 224 919 293 nebo 224 915 402.

 

Balení: Pumpa.

 

Skladování: Spotřebujte do 3 let od data výroby uvedeného na obalu.

Složení výrobku

 • Biocidní účinná látka (TP2/AL) didecyldimethylamonium chlorid: 5000 mg/kg
 • Obsahuje:
 • < 5% neiontové povrchově aktivní látky
 • < 5% kationtové povrchově aktivní látky
 • Parfémy a dezinfekční prostředky

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.