Alza I Kup si tvarohového Lipánka a vyhraj konzoli Xbox Series S!!

Akce a slevy: Dezinfekce

Vybrat řetězec:
Reklama
Sanytol Dezinfekční odstraňovač skvrn

odstraňovač skvrn dezinf. 450g, des.odstr.skvrn bělící 450g

Kaufland
99,90
99,90 Cena
Savo Original dezinfekční prostředek 1l

bez chl. na podl. Jarní svěžest 1l, bez chloru na podlahy Levandule 1l

Kaufland
59,40
59,40 Cena

Nejčastěji vyhledáváte savo wc dezi, sanytol odstraňovač skvrn, sanytol osvěžovač vzduchu, sanytol mýdlo, dezinfekce rukou, sanytol na roztoče, sanytol proti roztočům dm, sanytol koupelna, sanytol na tkaniny, sanytol bezpečnostní list, sanytol akce, savo proti plísním akce, dr max dezinfekce, dezinfekce ve spreji, savo original akce, savo v akci, dezinfekce pro děti, sanytol na ruce, savo wc gel, dezinfekce dr max, savo akce, savo perex, savo wc turbo, sanytol na prádlo, sanytol gel na ruce, sanytol proti roztočům, savo original 5l akce, savo gel akce, sanytol podlahy, sanytol dezinfekce na prádlo, savo proti plísním, sanytol dezinfekce na prádlo 1l, dezinfekce sanytol, hygienická dezinfekce rukou, savo wc, sanytol lidl, sanytol sprej, sanytol na podlahy, sanytol gel, sanytol kuchyně, savo bez chloru, dezinfekce na ruce, savo čistič pračky, savo original, dezinfekce na prádlo, sanytol ubrousky, sanytol dezinfekce na ruce, savo koupelna, savo bez chloru na prani akce, savo cena, sanytol na praní, dezinfekce studny savo, sanytol dezinfekce do obuvi, sanytol na skvrny, dezinfekce pračky, sanytol univerzální čistič, sanytol na prádlo akce, dezinfekce prádla, sanytol dezinfekce.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.