Savo Kuchyně čisticí sprej 500ml

Savo Kuchyně čisticí sprej 500ml

Výrobek Savo Kuchyně čisticí sprej 500ml momentálně není v akci. Podívejte se na další produkty značky Savo , či na podobné zboží z kategorie Drogerie a parfumerie nebo čistící prostředky nebo do kuchyně. .

Aktuální slevu na Savo Kuchyně čisticí sprej 500ml zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Sanytol Dezinfekce kuchyně

odmašťující kuchyně 500ml, Univerzální sprej 500ml, proti vo... více informací

Kaufland
74,90
74,90 Cena
Reklama

Informace o výrobku

Čistící sprej na mastnou špínu

Značka: SavoVýrobce: UNILEVERBalení: 500 mlEAN: 8710908101236Kategorie: Drogerie a parfumerie / čistící prostředky / do kuchyně

Popis výrobku

Odstraňuje mastnotu a další nečistoty Účinné složení Příjemná vůně Snadné použití Použití na všechny kuchyňské omyvatelné povrchy Osvědčená kvalita Účinně a šetrně odstraňuje mastnotu i usazené nečistoty ze všech omyvatelných ploch v kuchyni. Čištěné povrchy zanechává lesklé a příjemně voní. Používejte na pracovní desky, obkládačky, smaltované, skleněné, plastové a nerezové povrchy.

Tradiční česká značka Savo přináší kompletní portfolio čisticích přípravků pro domácnost. Savo, řeší téměř každý problém v domácnosti.

Příprava a použití

Použití: Přípravek nastříkejte na povrch a poté setřete vlhkým hadříkem. V případě zaschlých nečistot nechte působit 1 minutu a poté střete. Pro zářivý lesk otřete povrch suchým hadříkem. Nepoužívejte na lakované a malované povrchy, linoleum a porézní povrchy jako je mramor. Pro zabránění poškození okamžitě opláchněte při použití na plast a hliník. Při použití na nové nebo atypické materiály nejprve vyzkoušejte na malé nenápadné ploše. Po použití si důkladně opláchněte ruce.

 

 

Bezpečnostní varování

Varování Pozor Způsobuje vážné podráždění očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ ošetření. Zamezte vdechování aerosolů. Obsahuje 1,2-benzisothiazol-3(2H)-on. Může vyvolat alergickou reakci.

 

Vyrobeno v EU. Balení: Pumpa.

Složení výrobku

 • 5 % nebo více, avšak méně než 15 % neiontové povrchově aktivní látky
 • Méně než 5 % mýdlo
 • Parfum
 • Limonene
 • Benzisothiazolinone

  Vývoj ceny produktu

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.