UNILEVER

UNILEVER

dezinfekce | do koupelny | do kuchyně | WC a odpady | čokoláda | sušenky a oplatky | majonézy | omáčky | mléčné dezerty | zmrzliny | limonády | margaríny | deodoranty | mýdla | sprchový gel | šampony a kondicionéry | kartáčky | zubní pasty | aviváže | gely a kapsle | prací prášky

160 milionů spotřebitelů po celém světě se každý den rozhodne pro některý z výrobků společnosti Unilever. Ať už jde o stravování celé rodiny, osobní péči nebo udržování domova čistého a svěžího.

Adresa:
UNILEVER ČR, spol. s r.o.
Rohanské nábřeží 670/17
186 00 Praha 8
IČO: 18627781

O společnosti UNILEVER

Životní partner

S více než 400 značkami ve čtrnácti kategoriích zahrnujících domácnost, osobní péči a potraviny se žádná jiná společnost nedotýká tolika lidských životů tolika různými způsoby. S širokým portfoliem našich značek patříme mezi lídry v různých oblastech našeho podnikání. Naše portfolio zahrnuje světově známé značky, jako jsou Lipton, Knorr nebo Dove, i dlouhodobě oblíbené lokální značky, jako je například zmrzlina Míša.

Naše produkty pomáhají získávat více ze života: od polévek, které zahřejí v zimních dnech, až po voňavá mýdla, která uvolní vaše tělo. Trvale posilujeme naše značky, aby vždy vnášely Vitalitu do života. Každoročně investujeme 1 miliardu eur do výzkumu a vývoje a vlastníme pět laboratoří po celém světě, které hledají nové způsoby a technologie vývoje našich produktů.

Nepřetržitý vývoj

Důležitou roli ve vývoji našich značek hraje spotřebitelský výzkum. Trvale vyvíjíme nové produkty a zároveň se znovu věnujeme značkám osvědčeným, abychom je neustále přibližovali současnému měnícímu se vkusu, životnímu stylu a očekáváním spotřebitelů. Silné kořeny na místních trzích jsou rovněž zárukou, že dokážeme zareagovat na přání spotřebitelů na lokální úrovni.

Odpovědné chování

Zlepšováním stravy a každodenního života pomáháme lidem dobře se cítit, dobře vypadat a dát jejich dětem ten nejlepší start do života. Věříme, že odpovědné chování v podnikání má pozitivní sociální dopad. Investujeme v místních ekonomických sférách a rozvíjíme schopnosti lidí jak uvnitř naší organizace, tak ve společenstvích kolem nás. V současnosti Unilever zaměstnává 174 000 lidí ve stovce zemí po celém světě a podporuje práci mnoha tisíců dodavatelů, zásobovatelů a distributorů.

Zdraví a osobní péče

  • Axe. Poprvé uveden ve Francii v roce 1983, naše přední značka pro muže. Dodává mužům ve více než 60 zemích sebevědomí, chtějí-li upoutat, okouzlit a získat.
  • Značka Signal se spojila s největší světovou dentální federací, FDI, která reprezentuje přes 750 tisíc zubařů po celém světě.
  • Lux, uveden na trh v roce 1924, se stal prvním masově obchodovaným mýdlem. V dnešní době dosahuje ročního celosvětového prodeje za více než 1 miliardu eur.
  • Domestos je nejlépe prodávanou značkou v 9 z 35 zemí, kde se prodává.

Potraviny

  • Knorr je naše největší značka přítomná ve více než 80 zemích světa, její produktová řada zahrnuje polévky, omáčky, bujóny, nudle a hotová jídla.
  • Díky úspěchu zmrzlin značky Algida – Magnum, Cornetto, Carte d’Or a Solero – jsme největším světovým výrobcem zmrzliny.
  • Nápoje vyráběné z čaje Lipton zahrnují mezinárodní řadu výrobků Lipton Ice Tea a Lipton Yellow Label, světově nejoblíbenější značku čaje.
  • Margarín Flora pro.active byl označen za nejvýraznější pokrok ve výživě s ohledem na cholesterol za posledních 40 let.
  • V polovině 90. let jsme eliminovali množství transmastných kyselin v našich margarínech na nutričně bezvýznamné množství.
Nakupujte Domestos v akci.

Značky společnosti

Algida

Algida

Potěšte se zmrzlinou Algida a nechte se každý den unést pocitem léta a zábavy. Vybírat si můžete z celé řady kvalitních zmrzlin, které si užijete venku či doma, s přáteli, s rodinou či jako sladkou odměnu jen pro sebe.

Vybrané akční zboží značky Algida

-18%Algida Cornetto 120ml, vybrané druhy

Mražený krém s rostlinným tukem s vanilkovou příchutí v opla... více informací

21,40 - 22,90
21,40 - 22,90 Cena
-18%Algida Ledňáček 45ml, vybrané druhy

Mražený krém s rostlinným tukem s vanilkovou příchutí s kaka... více informací

8,90 - 9,90
8,90 - 9,90 Cena
-19%Algida Nogger 90ml, vybrané druhy

Mražený krém s rostlinným tukem vanilkový s karamelovým jádr... více informací

16,90
16,90 Cena
Algida Eskymo kokosová příchuť 50ml

Mražený krém s rostlinným tukem s kokosovou příchutí s kakao... více informací

9,90
9,90 Cena
Cif

Cif

První čistící krémový přípravek byl uveden na trh ve Francii v roce 1969 a následně distribuován do dalších 45 zemí světa. Do té doby se používaly hlavně abrazivní prášky, které povrchy poškozovaly. Cif na rozdíl od toho nabízel silný účinek bez nebezpečí poškrábání a s tímto spolehlivým benefitem debutoval ve Spojeném království v roce 1974.

Dove

Dove

Historie značky Dove se začala psát v roce 1957, kdy se na americkém trhu objevil první výrobek Dove – krémová tableta. Mýdlová tableta s obsahem ¼ hydratačního krému znamenala revoluci v péči o pokožku a představovala jedinečnou alternativu k běžným mýdlům, které pokožku vysušovaly

Vybrané akční zboží značky Dove

Hellmann's

Hellmann's

Kvalitní a jednoduché ingredience jako vejce z dobrých chovů, řepkový olej nebo rajčata uzrálá na slunci jsou základem pro všechny produkty značky Hellmann's, která Vám už více než 100 let přináší prostě to nejlepší.

Lipton

Lipton

Společnost Lipton, kterou založil v roce 1890 Sir Thomas Lipton v Skotském Glasgow, se vyznačuje jednou odlišností od ostatních výrobců čajů! V tento rok totiž Sir Thomas Lipton také nakoupil první čajové plantáže v Asii, konkrétně na dnešní Srí Lance. Již zmíněná odlišnost spočívá v tom, že firma Lipton čaj pouze nenakupuje, ale je i sám pěstitelem čajových lístků. Díky tomu se nabízí možnost experimentovat se zpracováním a mícháním jednotlivých odrůd už v samotném počátku celého procesu. To je důvodem, proč jsou čaje Lipton tak vysoce kvalitní a chutné. V sortimentu výrobků Lipton můžete najít ochucené černé čaje, bylinné, zelené, ovocné a prémiové čaje a to vše ve formě pyramidových a dvoukomorových čajů.

Míša

Míša

Lahodná zmrzlina s medvídkem na obalu Míša se začala poprvé prodávat roku 1962. Tehdy stál Míša 1 Kč a byl zabalen v pergamenovém papíře. V současnosti patří zmrazený tvaroh se smetanou a cukrem k oblíbeným osvěžujícím pochoutkám dětí i dospělých. Kromě tradičního Míši nalezneme v mrazících boxech i Míšu v malinách, jahodách, v citrónu, Míšu jahodového a meruňkového a praktické multipacky. Pro velké mlsouny jsou připraveny vaničky plné zmrzliny Míša tvaroh kakao, tvaroh jahoda a tvaroh.

Vybrané akční zboží značky Míša

9,90 - 15,90
9,90 - 15,90 Cena
-20%Míša zmrzlina 45ml, vybrané druhy

Mražený tvarohový krém jahodový s kakaovou polevou

15,90
15,90 Cena
Rama

Rama

Značka Rama přináší na náš stůj celou škálu produktů vyrobených z velmi kvalitních olejů. Ramu lze využít ve studené i teplé kuchyni. Tekutý margarín Rama Culinesse oceníte především při pečení, smažení a vaření, protože se nepřipaluje, ani neprská. Portfoliem pro studenou kuchyni nabízí například Rama Classic, Rama Jemně slaná, Rama Lahodná máslová příchuť, Rama Lahodná máslová slaná, Rama Olivio a Rama Multivita obsahují esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6.

Vybrané akční zboží značky Rama

-50%Rama 400g, vybrané druhy

Margarín se sníženým obsahem tuku (60%)

39,90 - 59,90
39,90 - 59,90 Cena
Rama 250g, vybrané druhy

Margarín se sníženým obsahem tuku (60%)

39,90
39,90 Cena
Carte d'Or

Carte d'Or

Smetanová zmrzlina Carte d'Or je luxusním potěšením, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové pohárky. Kvalitní zmrzlina Carte d'Or je k dostání ve 450 ml kelímcích a 900/1000 ml vaničkách. Okusit můžete celou škálu oblíbených a rafinovaných příchutí, mezi které patří například Carte d´Or Crème Brûlée, Carte d’Or Sorbet černý rybíz, Carte d´Or Panna Cotta či Carte d’Or Caffè Latte.

Vybrané akční zboží značky Carte d'Or

-52%Carte D'Or zmrzlina 1000ml, vybrané druhy

Mražený krém s rostlinným tukem vlašskoořechový s kousky kar... více informací

79,90
79,90 Cena
Flora

Flora

Flora je rostlinný roztíratelný tuk, jež nejen výborně chutná, ale díky svému složení je i ideální pro péči o zdravé srdce. Zdravý životní styl a vysoký obsah polynenasycených mastných kyselin omega 3 (ALA) a omega 6 (LA) přispívají k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Nechybí ani prospěšné vitamíny rozpustné v tucích, jako je A, D a E. K dostání je nejen klasická Flora, ale i Flora light, Flora pro-activ a Flora Gold.

Vybrané akční zboží značky Flora

Flora Original 250g

Rostlinný roztíratelný tuk se sníženým obsahem tuku (45%).

34,90 - 35,90
34,90 - 35,90 Cena
Hera

Hera

Při pečení cukroví, dortů, koláčů či jiných výborných pochutin je nepostradatelným pomocníkem každého kuchaře a kuchařky Hera. Tento kvalitní rostlinný tuk se velmi dobře zpracovává, ulehčuje práci a je zárukou prvotřídní kvality. Každá 250g cihlička Hery obsahuje 72 % tuku. Vyzkoušet můžete i Heru s máslovou příchutí, která obsahuje 79 % tuku v 250g balení.

Knorr

Knorr

Značka Knorr přináší do našich domácností chutná jídla, které potěší malé i velké strávníky. Vytížené hospodyňky ocení nespočet polotovarů, které jsou připravovány šéfkuchaři Knorr z pečlivě vybraných surovin. Vyzkoušet můžete například Knorr Boloňské špagety, Knorr Prima pauzu (polévka do hrnečku) a celou hromadu Knorr polévek. Pro snadnější přípravu vašich oblíbených pokrmů tu jsou Knorr bujóny, jíšky či šťáva pod tmavá masa.

Perla

Perla

Chystáte rychlou a zdravou svačinku? Budete právě snídat? Margarín vyrobený z kvalitních rostlinných olejů a tuků Perla si oblíbíte nejen pro vynikající chuť, ale i nízkou cenu. K dostání je Perla Máslová příchuť, Perla plus Vitamíny obsahující vitamíny A, D3, B1, B2, B6, B12, praktická Perla Máslová příchuť se špetkou soli a Perla Tip s 20 % tuku a vitamíny A a D3.

Vybrané akční zboží značky Perla

Saga

Saga

Nejen v chladných ročních obdobích, ale i po celý rok si s chutí vychutnáte lahodný šálek čaje Saga vyrobeného z opravdového ovoce. Krásné aroma, lahodné příchutě a snadnou přípravu ocení celá rodina. Díky kulatým čajovým sáčkům se čaj lépe vyluhuje v hrnečku. Všechny zákazníky navíc potěší rozumná cena a praktický znovuuzavíratelný obal. Okusíte višeň, jablko, černý rybíz, brusinku, citrus a máta nebo jinou z mnoha příchutí? K dostání je i Saga balíček ovocných čajů se skleněným hrnečkem.

Signal

Signal

Výrobky značky Signal jsou vyvinuty pro dokonalou péči o ústní hygienu. Abychom se mohli pyšnit krásným a zdravým úsměvem, můžeme vybírat z celé škály zubních past, zubních kartáčků a ústních vod nejvyšší kvality. Pokud jsou vašim cílem zuby bílé jako perličky, je vhodné sáhnout po řadě Signal White Now. Signal myslel i na děti a vyvinul pro ně speciální zubní pasty a kartáčky splňující dětské požadavky.

Savo

Savo

Sháníte pomocníka, který vám pomůže v boji se špínou, bacily, bakteriemi, viry či řasami? Na čistící a dezinfekční přípravky značky SAVO je spoleh v každé situaci, a je jedno, zda se chystáte na úklid povrchů v domácnosti, toalety, vany, umyvadla či podlah. Savo Originál oceníte i při dezinfekci vody ve studni či bazénu. Savo lze zakoupit v mnoha provedeních, jako je Savo Original, Savo Prim květinová vůně, Savo WC čistič Levandule, Savo proti plísním, Savo koupelna, Savo kuchyně, Savo rez a vodní kámen a mnohé další.

Domestos

Domestos

Domestos, značka čistících přípravků zahájila svůj boj se špínou, bakteriemi, viry a plísněmi již v roce 1929 a je pravou rukou všech pečlivých hospodyněk i v současnosti. Domestos si poradí s každičkou nečistotou, a je jedno, zda právě uklízíte v koupelně, na toaletě či v okolí odpadkového koše. Pokud myslíte i na prevenci, použijte Domestos v koncentrované či naředěné variantě. Kromě řady Domestos 24H PLUS a Domestos WC gel v mnoha vůních v nabídce naleznete i Domestos na vodní kámen v toaletě a Domestos Čistič odpadu.

Radox

Radox

Hygiena snoubená s chvílemi relaxace a osvěžující péče, přesně to nabízí značka Radox prostřednictvím sprchových gelů, koupelových pěn, solí a tekutých mýdel. Díky pečlivě vybraným přírodním složkám si můžete dopřát chvíle uvolnění, dostat svoje tělo i mysl do pohody a načerpat potřebnou dávku energie. S Radoxem se každá koupelna promění v luxusní lázeň.

Vybrané akční zboží značky Radox

Ben & Jerry's

Ben & Jerry's

Historie značky Ben & Jerry's se začala psát v roce 1978 v Burlingtonu ve státě Vermont, kdy ji založili Ben Cohen a Jerry Greenfield. Společnost klade vysoký důraz na kvalitu produktu, ekonomický užitek a závazek vůči společnosti. Kvalitní smetanová zmrzlina Ben & Jerry's patří v současnosti mezi nejlepší na trhu a můžeme si ji dopřát v mnoha příchutích, jako je Chocolate Fudge Brownie, Caramel Chew Chew, Strawberry Cheesecake, New York Super Fudge Chunk, Fairly Nuts a další.

Rexona

Rexona

V dnešní uspěchané době plné stresu a psychického i fyzického napětí je téměř nemožné zůstat po celý den svěží. Značka antiperspirantů Rexona se pyšní mottem „Nezradí tě“ a slibuje, že vás udrží po celý den v suchu. Díky technologie MOTIONSENSETM, jež je založena na principu mikrokapslí, které se usadí na povrchu podpaží a pozvolna se uvolňují, to možné je.

Axe

Axe

Značka Axe je určená všem mužům, kteří dbají o to, aby byli po celý den čistí a příjemně voňaví. Antiperspiranty, sprchové gely či nové pumpičky a toaletní vody Excite značky Axe zaručí, že vám žádná žena neodolá. Jen si vzpomeňte na reklamu, ve které padají hlavnímu hrdinovi andělé z nebe přímo k nohám. Neříkejte, že byste se takto božsky nechtěli cítit i vy.

Coccolino

Coccolino

Značka Coccolino prezentovaná stejnojmenným medvídkem si vzala za cíl, aby naše prádlo bylo příjemně hebké, měkké a příjemně voňavé i několik dní po vyprání. Každá lahev aviváže Coccolino s dlouhotrvajícím účinkem obsahuje na 9 000 000 000 mikroskopických parfémovaných kapslí, které postupně praskají a uvolňují nádherně vonící parfém.

Sunlight

Sunlight

Nová značka Sunlight nabízí kompletní řadu přípravků s dvojitou čisticí silou nejen pro zářivě čisté nádobí, ale i myčku na nádobí. Vysoká účinnost přípravků Sunlight je dána unikátním složením obohaceným o extrakt z citrónu a účinné čisticí složky. Odborné znalosti značky Cif, která je odborníkem na čistotu, jsou také zárukou čisticí schopnosti přípravků Sunlight.

Surf

Surf

Nové prací prostředky SURF nejen skvěle odstraňují nečistoty, ale navíc dodávají prádlu úžasnou vůni.

Vybrané akční zboží značky Surf

Magnum

Magnum

Značka zmrzlin Magnum patří mezi nejoblíbenější na světě a její výrobky se díky své kvalitě i chuti právem řadí mezi prémiové. Typickým rysem zmrzlin Magnum je kvalitní poleva z pravé čokolády vyrobená z kakao certifikovaného Rainforest Alliance certifikací. Výrobky značky Magnum navíc obsahují vanilku z Madagaskaru a oblíbená varianta Magnum Almond poté pravé kalifornské mandle. V sortimentu Magnum je široké zastoupení zmrzlin bez lepku. V roce 2018 přinášíme novinku do řady Magnum Classic, a to Magnum vyrobené z pravé belgické čokolády, Magnum Praliné. Zároveň narůstá také oblíbená řada Magnum Double, a to díky novince Magnum Double Coconut.

Vybrané akční zboží značky Magnum

Omo

Omo

Oblíbený německý prací prášek. Výhodný poměr cena / výkon(kvalita). Se zesílenou bělící silou. Prací prášek Omo XXL Universal je vhodný na praní především bílého ale i barevného prádla. Pere již od 20°C - 95°C.

Coral

Coral

Coral prací gely jsou velmi účinné a oblíbené. Krásně čisté a voňavé prádlo. Mnoho hospodyň se již přesvědčilo o nesporných kvalitách pracích přípravků Coral. Značka Coral pro snadné praní.To musíte vyzkoušet. Kvalitní drogerie z Německa, Coral.

Timotei

Timotei

Účesy a střihy podléhají neustále novým módním trendům, ale snaha poskytnout vlasům co nejlepší péči, aby zůstaly co nejdéle zdravé a krásné, zůstává. PŘÍRODNÍ PÉČE Šampony Timotei v sobě spojují blahodárné účinky přírodních extraktů, a poskytují tak vlasům péči, která podpoří jejich přirozenou krásu. Nový Timotei nepoužívá parabeny, ale jiné konzervační látky a přírodní ingredience, které si zachovávají delší trvanlivost i bez použití běžných konzervantů. Timotei je také šetrný k přírodě. Jeho obaly obsahují až o 15% méně plastu a jsou 100% recyklovatelné. Všechny varianty (kromě Pure) obsahují exrakt růže z Jericha. Růže z Jericha je pouštní rostlina, která má jedinečnou schopnost chránit si vlastní proteinovou strukturu a přežít tak po několik měsíců v těch nejtvrdších podmínkách. Jediná kapka deště dokáže růži znovu povzbudit a oživit a vrátit jí barvu. Timotei. Přírodní recepty na krásu z celého světa.

Toni and Guy

Toni and Guy

TONI&GUY je jednou z nejznámějších kadeřnických značek všech dob. Její zakladatelé, bratři Toni and Guy Mascolovi, otevřeli svůj první kadeřnický salón již v roce 1963. V 80. letech navázali na úspěch již několika svých salónů a založili značku vlastní vlasové kosmetiky. Dnes má síť kadeřnictví nesoucí jméno obou bratrů stovky poboček po celém světě a jejich vlasovou kosmetiku využívá celá řada profesionálů. Tvůrci produktů TONI&GUY vycházejí vstříc jak lidem, kteří touží po kvalitní pečující vlasové kosmetice, tak i zákazníkům, kteří se nebojí experimentovat a chtějí si vytvořit skutečně jedinečný účes. Všechny výrobky této společnosti procházejí přísným dermatologickým testováním a obsahují vysoce účinné ingredience. Značka TONI&GUY zaujme jedince, kteří jsou sebejistí a kreativní, cítí potřebu odlišit se od ostatních a chtějí pro své vlasy to nejlepší.

Vaseline

Vaseline

Vazelína Vaseline Original zlepšuje komfort pokožky a intenzivně ošetřuje její suchá místa. Chrání pokožku před vnějšími škodlivými vlivy a snižuje výskyt vrásek i drobných linek. 100% čistá vazelína je hypoalergenní, nezatěžuje pokožku a neucpává póry.

Zendium

Zendium

Zubní pasta Zendium je jiná. Díky obsahu přírodních enzymů a proteinů přirozeně a přitom účinně chrání vaše ústa. Je klinicky ověřeno, že šetrné složení přináší 83 % uživatelům zubní pasty Zendium silnější dásně. Zubní pasty Zendium snižují množství plaku a poskytují 12 hodin svěžího dechu a přirozeně odolná ústa.

Kinder

Kinder

Značka Kinder svými produkty sice cílí především na kluky a holčičky, ale uspokojuje chuťové pohárky a hravost i dospělých konzumentů. Sladké vajíčko z mléčné čokolády Kinder Surprise s překvapením či tyčinka z mléčné čokolády Kinder Maxi s mléčnou náplní potěší všechny mlsouny. Jako lehce hříšná pochoutka je prezentována oplatka s polevou z mléčné čokolády s mléčnou a lískooříškovou náplní Kinder Bueno.

Vybrané akční zboží značky Kinder

-37%Kinder čokoláda 100g, vybrané druhy

Tyčinky z mléčné čokolády s mléčnou náplní

21,90 - 2 410,00
21,90 - 2 410,00 Cena
Kinder Bueno 2 x 21,5g, vybrané druhy

Oplatka s polevou z mléčné čokolády a s mléčnou a lískooříšk... více informací

11,44 - 15,90
11,44 - 15,90 Cena
Kinder Mléčný řez 28g

Cukrářský výrobek s mléčnou náplní

11,90 - 12,90
11,90 - 12,90 Cena
5,64 - 6,90
5,64 - 6,90 Cena

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.