Stará Myslivecká Reserve 40% 0,5l

Stará Myslivecká Reserve 40% 0,5l

Aktuální slevu na Stará Myslivecká Reserve 40% 0,5l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Podívejte se také na další produkty značky Stará myslivecká , či na podobné zboží z kategorie Potraviny nebo nápoje alkoholické nebo bylinné destiláty.

Akční cena: 157,91

Platí do: Pondělí 2.8.2021

Platí v prodejnách Leták

Leták JIP

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Značka: Stará mysliveckáVýrobce: GRANETTE & STAROREŽNÁ DistilleriesEAN: 8594000200772Kategorie: Potraviny / nápoje alkoholické / bylinné destiláty

Popis výrobku

 

Ušlechtilá jemná chuťDvojí zrání v dubových sudechUnikátní postup dvojího zrání v dubových sudech

 

Stará Myslivecká Reserve je vyrobena podle originální české receptury, jejíž tradice sahá do roku 1847. Pro tento nápoj je typické dvojí zrání v dubových sudech, kdy se harmonicky propojí všechny chuťové složky. Základem je směs unikátních, pečlivě vybraných destilátů s přírodními maceráty ze sušeného ovoce a exotického koření. Výsledkem je ušlechtilá jemná chuť whiskového charakteru. Stará Myslivecká je nápojem, který má za sebou dlouholetou historii. Když bratři Eckelmannové v roce 1847 otevřeli svou továrnu zajisté netušili, že zakládají tradici, která přesáhne nejen jejich životy, ale i životy mnoha následujících generací destliérů, kteří o Starou mysliveckou budou pečovat bezmála dvě století. Díky jejich odhodlání a pracovitosti tato původní česká specialita přežila spoustu císařů a prezidentů, prošla několika válkami i změnami vládnoucích režimů, abychom si i dnes mohli vychutnávat její nezaměnitelnou chuť. Ušlechtilý charakter Staré myslivecké Reserve je výsledkem snahy o neustálé zdokonalování svěřeného odkazu. Její výroba vychází z originální receptury, kdy se v průběhu dvojího zrání v dubových sudech harmonicky propojí pečlivě vybrané destiláty s přírodními maceráty ze sušeného ovoce a exotického koření. Výsledkem je kultivovaný nápoj vyvážené a jemné chuti whiskového charakteru s decentními dřevitými tóny lemovanými hřejivým dozvukem sadového ovoce.

 

Obsah alkoholu 40%. Balení: Krabice.

Složení výrobku

 • Velejemný líh
 • Brandy 3YO
 • Cukr
 • Přírodní výluhy z ovoce a koření
 • Aromata
 • Barvivo: karamel

  Platí do vyprodání zásob.
  Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


  Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

  Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.