ROSSMANN I Za nasbírané body budete blíže k Bugatti taškám!
Templářské Sklepy Čejkovice Rulandské modré jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr 0,75l

Templářské Sklepy Čejkovice Rulandské modré jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr 0,75l

Výrobek Templářské Sklepy Čejkovice Rulandské modré jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr 0,75l momentálně není v akci. .

Aktuální slevu na Templářské Sklepy Čejkovice Rulandské modré jakostní víno s přívlastkem pozdní sběr 0,75l zjistíte jednoduše nastavením Strážce slev .

Litujeme, ale tento produkt momentálně není v akci.

Podobné a související zboží

Reklama

Informace o výrobku

Víno červené suché s přívlastkem pozdní sběr

EAN: 8595618601661Kategorie:

Popis výrobku

Plné kvalitní víno lahodné chuti s charakteristickým cihlovým odstínem, s jemnou vůní a svěžími kyselinami. Zráním v láhvi se objevují jemné mandlové tóny. Podoblast Velkopavlovická.

1248 První písemná zmínka o působení templářského řádu v Čejkovicích prokázaná darovací listinou pana Oldřicha, synovce českého krále Václava I. Historie Templářských sklepů Čejkovice sahá až do pol. 13. století. První zmínka o působení řádu templářských rytířů v Čejkovicích pochází z roku 1248. Na stavbu templářské tvrze navazovala i výstavba sklepů a pěstování vinné révy, pro niž našli rytíři řádu v oblasti Čejkovic vhodné klimatické podmínky. Suché a teplé klima společně s vhodným složením půdy a usilovnou prací vinařů dávají vínům této značky punc nejvyšší kvality.

Příprava a použití

Doporučujeme k pikantním úpravám hovězího masa, ke zvěřinovým specialitám, ale i k aromatickým nazrálým sýrům.

 

 

Informace pro alergiky

Obsahuje oxid siřičitý.

 

Obsah alkoholu 12.0%. Víno z hroznů Rulandské modré. Víno z České republiky. Vinařská oblast Velkopavlovická. Balení: Láhev.

Platí do vyprodání zásob.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.