Hodnocení

Aktuální letáky - A3 Sport

Omlouváme se, ale pro A3 Sport nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Sportovní zboží, Textil, například:

A3 SPORT je síť maloobchodních prodejen, která působí na našem trhu již od roku 1993. V současné době provozuje A3 SPORT celkem 44 prodejen, z nichž 39 se nachází v nejvýznamnějších obchodních centrech velkých měst. Potěší nejširší cílovou skupinu bez ohledu na věk a finanční možnosti. Zákazníky si získává především širokým sortimentem zboží. Zaměřuje se na prodej největších světových sportovních značek jako je Adidas, Nike, Puma, Reebok a je jejich největším prodejcem v České republice. Hlavní značky nabízí A3 SPORT ve stejném výběru jako specializované prodejny. Prodává nejdražší modely a novinky ze světa sportovní módy a dokáže uspokojit také lovce nejnižších cen. Celoročně spouští slevové akce a navíc díky zákaznickým kartám si můžete být jisti, že další nákup bude vždy levnější.

 A3 Sport letáky jaro léto katalog

Prohlédněte si také slovenské letáky A3 Sport


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.