Reklama

Makro Cash & Carry ČR vzniklo jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. Začátkem roku 1998 se o velkoobchodní aktivity této společnosti v Evropě stará firma Metro AG. V současnosti můžete v České republice navštívit celkem třináct velkoobchodních center patřící do sítě MAKRO Cash & Carry.


Systém prodeje cash & carry, neboli „zaplatit hotově a odnést“ je zaměřený na registrované podnikatele, maloobchodníky, velkoobchodníky, nemocnice, školy, orgány státní správy a další instituce. Velkoobchodní centra nabízí široký sortiment potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží v odpovídajících baleních, která jsou většinou balena ve více spotřebitelských baleních ve fóliích pro maloobchodníky. Větší objemy jsou určeny pro gastronomii. Široký sortiment produktů zahrnuje čerstvé maso a ryby, ovoce a zeleninu z 67 zemí světa, vybavení pro podnikání a mnoho dalšího. Kromě toho v nabídce naleznete i vlastní značky MAKRO Cash & Carry ČR, jako jsou Aro, Horeca Select, Fine Food, Sigma, Rioba a H-line.


Od roku 2008 byl klasický cash & carry formát u nás postupně rozšiřován o nový distribuční kanál, o rozvážkovou službu Makro Distribuce.


Prodejny Makro Cash & Carry ČR nabízí svým zákazníkům zboží za nejvýhodnější ceny díky několika aspektům:


•    vysoká obrátka zboží
•    provozní výkonnost
•    omezený počet prodejen
•    vyspělá logistika
•    přímé nákupy ve velkých objemech

Stejně jako všechny oblíbené řetězce i Makro nezapomíná na atraktivní akční nabídky. Radovat se můžete ze slev u více než 2 000 výrobků. Navíc, každé dva týdny vychází akční leták Makro, kde naleznete výrazné slevy akčního zboží.


Abyste i vy mohly nakupovat v moderních prodejnách Makro a využívat bonusového programu Makro, musíte se registrovat prostřednictvím online formuláře či na přímo na prodejně, kde vyplníte základní údaje o vaší společnosti, platné IČO a vaše osobní údaje. Pak už si jen vyzvednout Makro kartu a může se jít nakupovat.