Reklama Ušetřete při Nákupech OnaDnes s aplikací Portmonka a vyhrajte ceny v hodnotě 110 tisíc korun. Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Hodnocení

Aktuální letáky - MAKRO

Hodnocení MAKRO  

Reklama

Makro Cash & Carry ČR vzniklo jako dceřiná společnost firmy SHV Makro. Začátkem roku 1998 se o velkoobchodní aktivity této společnosti v Evropě stará firma Metro AG. V současnosti můžete v České republice navštívit celkem třináct velkoobchodních center patřící do sítě MAKRO Cash & Carry.


Systém prodeje cash & carry, neboli „zaplatit hotově a odnést“ je zaměřený na registrované podnikatele, maloobchodníky, velkoobchodníky, nemocnice, školy, orgány státní správy a další instituce. Velkoobchodní centra nabízí široký sortiment potravinářského i nepotravinářského spotřebního zboží v odpovídajících baleních, která jsou většinou balena ve více spotřebitelských baleních ve fóliích pro maloobchodníky. Větší objemy jsou určeny pro gastronomii. Široký sortiment produktů zahrnuje čerstvé maso a ryby, ovoce a zeleninu z 67 zemí světa, vybavení pro podnikání a mnoho dalšího. Kromě toho v nabídce naleznete i vlastní značky MAKRO Cash & Carry ČR, jako jsou Aro, Horeca Select, Fine Food, Sigma, Rioba a H-line.


Od roku 2008 byl klasický cash & carry formát u nás postupně rozšiřován o nový distribuční kanál, o rozvážkovou službu Makro Distribuce.


Prodejny Makro Cash & Carry ČR nabízí svým zákazníkům zboží za nejvýhodnější ceny díky několika aspektům:


•    vysoká obrátka zboží
•    provozní výkonnost
•    omezený počet prodejen
•    vyspělá logistika
•    přímé nákupy ve velkých objemech

Stejně jako všechny oblíbené řetězce i Makro nezapomíná na atraktivní akční nabídky. Radovat se můžete ze slev u více než 2 000 výrobků. Navíc, každé dva týdny vychází akční leták Makro, kde naleznete výrazné slevy akčního zboží.


Abyste i vy mohly nakupovat v moderních prodejnách Makro a využívat bonusového programu Makro, musíte se registrovat prostřednictvím online formuláře či na přímo na prodejně, kde vyplníte základní údaje o vaší společnosti, platné IČO a vaše osobní údaje. Pak už si jen vyzvednout Makro kartu a může se jít nakupovat.

 

Prohlédněte si také slovenské letáky Makro


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.