Letáky Avon

Omlouváme se, ale pro Avon nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:Nastavte si upozornění na nový leták Avon


AVON je celosvětovou vedoucí společností v oblasti přímého prodeje kosmetiky. Prodává své výrobky prostřednictvím téměř 5,5 milionů AVON Ladies a AVON Gentlemen ve více než 100 zemích světa. Ve své nabídce zahrnuje značky jako Anew, Solutions, Planet Spa, Avon Color, Advance Techniques, Naturals a ve spolupráci s vyhlášenými módními domy a návrháři nabízí i širokou paletu dámských i pánských vůní.

AVON je společností pro ženy starající se nejen o jejich krásu, ale i o zlepšení jejich postavení ve společnosti či o jejich životní podmínky a zdraví. Se společností AVON jsou rovněž spjata jména slavných osobností ze světa televize a filmu, divadla, populární hudby, modelingu i sportu.

Společnost začala působit na našem trhu v únoru roku 1991. Až do léta 1998 AVON patřil pod centrálu v Německu, v současné době je řízen samostatným managementem pro ČR a SR. Centrála společnosti pro Českou republiku je v Praze Holešovicích, Na Maninách 7, kde pracuje okolo 100 zaměstnanců společnosti v obchodním, marketingovém, zákaznickém, finančním, personálním a IT oddělení.

Avon jako jedna z prvních kosmetických společností zastavila testování svých výrobků na zvířatech.

Avon katalog