Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - Clinique

Omlouváme se, ale pro Clinique nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Společnost Clinique působí na našem trhu již od roku 2003.  Svým klientům nabízí poradenskou činnost v oblasti typologie pleti a vhodného líčení. Doplňkovými službami po telefonické dohodě nabízí i možnost vytvoření slavnostního make-upu, např. svatebního či plesového.

Společnost Clinique se zabývá prodejem výrobků péče o pleť, make-upů a parfémů. Konzultace, kterou tato společnost poskytuje, je zajišťována odbornými konzultanty, které vždy poznáte podle bílého pláště. Jestliže potřebujete pomoc, můžete se pohodlně posadit a využít konzultace, během níž sedí konzultantka i klientka ve stejné úrovni, což umožňuje soukromí a podrobné vyhodnocení provedené analýzy pleti. Na začátku konzultace je za pomoci analyzátoru pleti a diagnostické lampy stanoven typ pleti klientky. S pomocí těchto nástrojů a řady specifických otázek konzultantka určí, které z nabízených produktů budou pro pleť klientky nejvhodnější. Posléze konzultantka detailně probere potřeby její pleti a její optimální režim. Každá konzultace je zakončena aplikací základního make-upu, přičemž se dozvíte i mnoho tipů, jak podobné líčení zvládnout sama. Během konzultace Vám tak bude vytvořen Váš osobní systém péče o pleť. Odborná konzultace u Clinique je stejně jako všude ve světě zdarma.

Clinique drogerie parfémy krémy letáky

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.