Hodnocení

Aktuální letáky - CoPharm

Omlouváme se, ale pro CoPharm nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:

Aliance samostatných lékáren CoPharm se snaží zkvalitňovat úroveň lékařských služeb a hospodaření lékáren ve zdravotnictví. V současnosti můžeme navštívit více jak 210 plně kvalifikovaných lékáren v České republice. Toto číslo není konečné, protože každý provozovatel lékárny se může stát součástí sdružení CoPharm a využívat tak bezpočtu výhod, které spolupráce přináší. CoPharm nabízí:


•    Partnerství a spolupráci při nákupu konkrétních léčivých přípravků, doplňků zdraví či OTC
•    Zlepšení hospodaření lékárny
•    Marketingové aktivity
•    Snížení nákladů na pracovní kapitál
•    Zvýhodněné komerční platební podmínky oproti běžnému obchodně-distribučnímu modelu
•    Dostatečné zásoby produktů kdykoliv
•    Aktivní role při vytváření a poskytování veřejné péče

Z výhod, které členství v alianci CoPharm nabízí, se radují nejen majitelé lékáren, ale především my, zákazníci. Při nákupu v některé z více jak 210 prodejen CoPharm budete obklopeni odborným a přátelským prostředím a samozřejmě i produkty s atraktivními cenami. K dostání jsou například výhodná dárková balení a exkluzivní produkty. Téměř nezbytností jsou i akční letáky CoPharm plné výhodných, slevových a tematických nabídek.


Pokud nakupujete v lékárnách CoPharm často a rádi, bezesporu oceníte možnost vstoupit do Věrnostního programu CoPharm, který přináší všem jeho členům řadu výhod, a to jak pro zákazníky, tak i provozovatele aliančních lékáren.

 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.