Albert I Sbírejte body s Albertem na sportovní vybavení!

Hodnocení

Aktuální letáky - Cropp

Omlouváme se, ale pro Cropp nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

CROPP je oděvní značka pro opravdové individualisty, kteří svým oblečením chtějí vyjádřit svůj názor a prezentovat svou nezávislost. Oblečení značky CROPP si dnes můžete koupit v obchodech po celé České Republice i ve vybraných evropských zemích. Značka nabízí oblečení pro mladé lidi ve věku 17–30 let, kteří se odlišují módním a inspirujícím vzhledem. CROPP je značka městského oblečení, které patří na ulici, do klubů, neboli všude tam, kde mladí lidé chtějí ukázat, že mají styl a že nechtějí svůj život prožít banálně.

Prohlédněte si také slovenské letáky Cropp


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.