Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Reklama Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Hodnocení

Aktuální letáky - Dedra

Hodnocení Dedra  

Reklama

Český výrobce drogerie a kosmetiky Dedra se na trhu pohybuje již od roku 1995. Kromě toho v nabídce Dedra naleznete domácí potřeby, elektro, dekorace, hračky či módu. Za více jak dvacetiletou kariéru si společnost Dedra oblíbilo mnoho spokojených zákazníků jak v České republice, tak na Slovensku. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní produkty a přitom dbát na ochranu životního prostředí. Proto Dedra neusíná na vavřínech a neustále inovuje výrobní a kontrolní procesy.


Špičková drogerie Dedra pochází z výrobního závodu v České Skalici. Portfolio drogistického zboží Dedra obsahuje nezměrnou škálu produktů. Na Dedru se můžete spolehnout nejen při úklidu kuchyně, ale i při samotném stolování, péči o domov či praní. Zboží Dedra zajistí, že vaše koupelna a wc budou čisté bez bakterií. Prodejny Dedra nezapomínájí ani na kosmetiku, jakou jsou přípravky pro péči o vlasy, tělo, dámskou hygienu či parfémy. Kosmetika Dedra nebyla testovaná na zvířatech.


Akční zboží Dedra je přehledně rozděleno do několika kategorií, a to:


•    Poslední kusy
•    Podpultoffky
•    Cíloffka
•    Výprodej
•    Doprodej
•    Odletoffka


V nabídce akcí Dedra, jak již výčet kategorií napovídá, naleznete opravdu širokou škálu zboží za jedinečné ceny.


Každý z nás je jiný, a proto společnost Dedra nabízí i několik možností, jak si vybrané zboží objednat. Zvolit můžete objednání prostřednictvím pošty, telefonu, faxu, e-mailu či webových stránek. Bezesporu potěší i dáreček v podobě dodání zdarma při objednávce nad 999 Kč nebo 39,99 euro po slevách.  

Podívejte se na nový leták Dedra.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.