Dejte sbohem plastovým kartám a stáhněte si Portmonku - mobilní peněženku, která je zcela zdarma. Stáhněte si digitální peněženku nového světa Portmonku!

Hodnocení

Aktuální letáky - dm drogerie markt

Omlouváme se, ale pro dm drogerie markt nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:

Dm drogerie aktuální leták najdete vždy na AkcniCeny.cz. Nové letáky dm vycházejí každý měsíc ve středu a platí čtyři týdny do úterý. Většinou se jedná o první středu v měsíci. Dm drogerie vydává také jednou měsíčně dm journal, který vychází rovněž ve středu a má platnost 4 týdny.

V dm journalu najdete přehled privátních značek a akční ceny drogerie, kosmetiky nebo dětského zboží. Klasický leták dm je méně obsáhlý, naleznete v něm ale výhodnější ceny a zajímavější akce.

Na nový leták dm drogerie vás upozorníme e-mailem, jestliže si nastavíte upozornění.

Dm drogerie markt je zaměřena na maloobchodní prodej drogistického a doplňkového sortimentu v samoobslužných prodejnách. V České republice má již více než 200 prodejen.

dm drogerii najdete široký sortiment výrobků péče o tělo a pleť, dekorativní kosmetiku, výrobky pro péči o vlasy, kosmetiku pro muže, biopotraviny a přírodní kosmetiku. Maminky ocení možnost výběru z bohatého sortimentu péče o dítě a dětské výživy, samozřejmostí je krmivo pro domácí mazlíčky. Možnost zpracování fotografií, široká nabídka fotodárků.

Zákazníci v prodejnách dm naleznou i velký výběr vysoce kvalitních produktů vlastní značky Alverde, babylove, Balea, Balea men, Balea Professional, Das gesunde Plus, Dein Bestes, Denk mit, Dontodent, ebelin, FASCÍNO, Jessa, Paradies, Princezna Kouzelná víla, Profissimo, s-he stylezone, S-quitofree, Sanft&Sicher, SauBär, Saugstark&Sicher, Soft&Sicher, Sundance, které jsou k dostání za příznivé ceny. 

Dm nabízí atraktivní věrnostní programy dm active beauty svět výhod a dm babybonus, a také akční leták dm - dm Journal.

V rámci dm active beauty světa výhod sbírá zákazník body za nákup (20 Kč = 1 bod). Za body si může vybrat z pestré nabídky výhod, např. slevové knížky, slevy na nevšední zážitky, wellness víkendy v hotelu,  na vstupné do aquaparku, na péči o vlasy a pleť nebo na návštevu kondičního a výživového poradce!

Dm babybonus je určen pro nastávající maminky a rodiče s dětmi do tří let. Během členství v programu jsou zákazníkovi pravidelně zasílány slevové knížky s atraktivními slevovými kupóny, tématické informační brožury pro rodiče se zajímavými informacemi o vývoji děťátka a malá narozeninová překvapení. Více informací u personálu prodejny dm nebo na webových stránkách dm drogerie.

 Více se o společnosti můžete dozvědět na webu https://www.dm.cz/ 

Prohlédněte si také slovenské letáky dm drogerie


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.