Letáky Don Pealo

Omlouváme se, ale pro Don Pealo nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:Nastavte si upozornění na nový leták Don Pealo


Společnost PEAL a.s. je ryze českou obchodní společností, která již 17. rok provozuje velkobochod s tabákovými výrobky, nápoji, vínem, ceninami a cukrovinkami pro zákazníky v sektoru hotelů, restaurací, trafik, potravin a čerpacích stanic.

Společnost Peal a.s. rozvíjí síť vlastních maloobchodních provozoven DON PEALO na území celé České republiky, k 1.6.2009 provozujeme 32 prodejen ve dvou konceptech:
•    TABÁK, TISK - s komplexní nabídkou tabákových výrobků, denního tisku a časopisů                                                                                                     •    VINOTÉKA - základní nabídka trafiky s rozšířenou nabídkou vína, značkového alkoholu, doutníků, zapalovačů, tabákových výrobků a dárkových předmětů

PEAL a.s. věnuje velkou pozornost výběru svých provozoven. Orientuje se na nově otevíraná obchodní centra a klasické kamenné obchody v centrech větších měst. Prodejní místa mají jednotnou identitu, školený personál a moderní design. Samozřejmostí je zaměření se na zvýšení kvality našich služeb a komplexnost nabídky. Těšíme se na vaši návštěvu a pokud máte námět na zlepšení našich služeb, neváhejte a napište nám.

Váš tým Don Pealo

Don Pealo tábák noviny cigarety vína