Hodnocení

Aktuální letáky - Don Pealo

Omlouváme se, ale pro Don Pealo nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Ostatní, například:

Společnost PEAL a.s. je ryze českou obchodní společností, která již 17. rok provozuje velkobochod s tabákovými výrobky, nápoji, vínem, ceninami a cukrovinkami pro zákazníky v sektoru hotelů, restaurací, trafik, potravin a čerpacích stanic.

Společnost Peal a.s. rozvíjí síť vlastních maloobchodních provozoven DON PEALO na území celé České republiky, k 1.6.2009 provozujeme 32 prodejen ve dvou konceptech:
•    TABÁK, TISK - s komplexní nabídkou tabákových výrobků, denního tisku a časopisů                                                                                                     •    VINOTÉKA - základní nabídka trafiky s rozšířenou nabídkou vína, značkového alkoholu, doutníků, zapalovačů, tabákových výrobků a dárkových předmětů

PEAL a.s. věnuje velkou pozornost výběru svých provozoven. Orientuje se na nově otevíraná obchodní centra a klasické kamenné obchody v centrech větších měst. Prodejní místa mají jednotnou identitu, školený personál a moderní design. Samozřejmostí je zaměření se na zvýšení kvality našich služeb a komplexnost nabídky. Těšíme se na vaši návštěvu a pokud máte námět na zlepšení našich služeb, neváhejte a napište nám.

Váš tým Don Pealo

Don Pealo tábák noviny cigarety vína

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.