Vítěz testu DNES: V Albertu nakoupíte nejvýhodněji | Albert leták Nakupte PIVO V AKCI a ušetříte až 44%

Hodnocení

Aktuální letáky - Elektro Spáčil

Omlouváme se, ale pro Elektro Spáčil nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:

Společnost ELEKTRO SPÁČIL začala svojí činnost jako servis televizorů, kterou po čase rozšířila také o možnost zakoupení přístroje nového. Postupem času došlo s zanechání servisních prací a společnost začala prodávat také bílou technikou. Následovalo rozšíření nabízeného sortimentu na kompletní spektrum elektrospotřebičů a také přibily nové prodejny, kterých máme už více jak 10. Mimo jiného nabízíme dopravu zakoupeného zboží v hodnotě nad 6000Kč do 30km zdarma nebo možnost nakupovat na dobírku.

Nabízíme široký sortiment zboží např. televize, pračky, sušičky, myčky, chladničky, mrazničky, vysavače atd.
Řídíme se heslem: "NAŠÍM CÍLEM JE VAŠE SPOKOJENOST" a dodáváme, že: "ŠETŘIT S NÁMI JE FAJN". Elektro Spáčil - Království plné elektra a slev.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.