Hodnocení

Aktuální letáky - EMOS

Omlouváme se, ale pro EMOS nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:

Společnost EMOS trading a.s. se zaměřuje na maloobchodní prodej v oblasti elektro zboží realizovaný prostřednictvím sítě maloobchodních prodejen EMOS na území Moravy a velkoobchodní činnost zaměřenou na vestavné spotřebiče.

V současné době čítá síť EMOS ELEKTRO 20 vlastních prodejen. Prodejny EMOS poskytují široký sortiment domácích spotřebičů, bílé techniky a elektroniky osvědčených značek.

Druhou nosnou činností společnosti EMOS trading a.s. je velkoobchodní činnost, která se během let vyprofilovala na velkoobchod specializovaný na vestavné spotřebiče. Zákazníky velkoobchodu jsou především kuchyňská studia a výrobci kuchyní. Součástí velkoobchodní činnosti je prodej a propagace vestavných spotřebičů značky Monetti, jejímž výhradním dodavatelem je právě EMOS trading a.s.

EMOS letáky 


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.