Hodnocení

Aktuální letáky - Estée Lauder

Omlouváme se, ale pro Estée Lauder nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Drogerie, parfumerie a zdraví, například:

Estée Lauder je kosmetická firma nesoucí jméno podle své zakladatelky, která se narodila v roce 1906. Kosmetická společnost Estée Lauder byla založena v roce 1946. Z malého obchodu se ovšem během padesáti let stal obří kosmetický koncern, který své výrobky prodává ve 180 zemích světa a tudíž patří mezi největší kosmetické firmy na světě. Tato firma neprodává pouze kosmetiku, ale také parfémy. Estée Lauder nabízí také výrobky jiných kosmetických značek jako např. Clinique, Aramis, Lab Series a další. Nabízené značky zahrnují také výrobky profesionálních maskérů hvězd jako např. M.A.C nebo Bobbi Brown. Estée Lauder získala také licenci na prodej některých módních značek jako jsou Kiton, Tommy Hilfiger, Donna Karan, Michael Kors, Sean John, Missoni a Tom Ford.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.