Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony? I Magazín Akční Ceny Nákupy OnaDnes jsou zpět! Kde najdete kupony?

Hodnocení

Aktuální letáky - Eva.cz

Hodnocení Eva.cz  

Reklama
Jedná se o internetový obchod nabízející bílou techniku, domácí potřeby a spotřebiče, zahradní potřeby, kuchyňské potřeby a přístroje, mobily, nádobí, elektroniku, svítidla, audio, elektropříslušenství, sanitární techniku, hudební nástroje, drogistické zboží, hračky, kancelářské potřeby, hodinky, nábytek a spoustu dalšího. Zde zakoupené zboží má plnou záruku s garancí vrácení peněz v případě, že se rozhodnete zboží vrátit. K dispozici je zákaznický servis či aktuální informace o stavu vyřízení objednávky. Zboží je expedováno z vlastních skladů, díky tomu jsou dodávky rychlé. Provozovatelem je Zásobování a.s. – společnost s více jak desetiletou historií v oblasti velkoobchodu a maloobchodu. Společnost současně provozuje kamenný supermarket EVA.cz a je předním dovozcem spotřební elektroniky do České republiky. Produkují své vlastní řady výrobků pod značkami EVA, EDISON, BEAM, PROFESSOR. Objednané zboží je možno vyzvednout osobně v supermarketu EVA.cz nebo zasláním. Způsob zaslání je odvislý od celkové hmotnosti zboží. Zásilky do 30 kg jsou klasifikovány jako obchodní balík a doručeny pomocí České pošty. Zásilky nad 30 kg doručuje smluvní přepravce TOPTRANS do tří pracovních dnů. 

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.