Magazín AkcniCeny | Víte, co udělá kostka ledu v květináči s orchidejemi?

Hodnocení

Aktuální letáky - Favia

Omlouváme se, ale pro Favia nemáme žádný platný leták.
Podívejte se na další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:

Společnost Favia  s.r.o. byla založena v září 1992. Cílem bylo vybudování silné velkoobchodní i maloobchodní společnosti zabývající se distribucí elektrických a plynových spotřebičů pro domácnosti.

Základ sortimentní nabídky firmy Favia tvoří vestavné i volně stojící spotřebiče značek FAGOR, ELICA, MORA, ELECTROLUX,  ZANUSSI, AEG, WHIRLPOOL, GORENJE, CANDY, DE DIETRICH, BAUMATIC, BOSCH, SIEMENS,  AMICA, INDESIT, ARDO, KARMA a další.

Favia s.r.o. se stala výhradním dovozcem odsavačů par ELICA pro ČR. Jedná se o luxusní (designové) i běžné odsavače vysoké kvality od největšího světového výrobce odsavačů par.

Za dobu své působnosti firma vybudovala tři obchodní pobočky - Praha, Plzeň a Pardubice. Ve všech těchto prodejních místech je zákazníkům k dispozici vzorková prodejna a dobře zásobený velkoobchodní sklad. Každé prodejní místo disponuje vlastní dopravou, prostřednictvím které zajišťuje rozvoz zboží až ke svým zákazníkům. V ostatních regionech republiky působí Favia s.r.o. prostřednictvím svých obchodních zástupců. Firma je gestorem servisu FAGOR pro Prahu a střední Čechy. Prostřednictvím vlastních i smluvních servisních pracovníků zajišťuje uvedení spotřebičů do provozu, záruční i pozáruční servis. Favia s.r.o. disponuje rovněž velmi dobře zásobeným skladem náhradních dílů ke spotřebičům Fagor. Jako přímý dovozce spotřebičů ELICA Favia zajišťuje servis rovněž těchto spotřebičů pro celé území ČR.


Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).

Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.